Skocz do zawartości

Kapeć

Piotrek 11

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek 11

Witam Wszystkich .Jestem posiadaczem  Rower KROSS Level R5 2017 kupiłem go jesienią 2017 wszystko było ok do niedzieli kiedy to złapałem kapcia nie mogę ściągnąć opony jakby była zaklejona do obręczy, więc udałem się do serwisu krosa też mieli problem dzwonili do działu serwisu kros z pytaniem  serwis twierdzi że do tego modelu były montowane dęntka i opona.A tu wygląda jakby do koło była zamontowana opona bez dętkowa. Jak wyrwę oponę na siłę z obręczy to uszkodzę oponę .Kupiłem rower w Krakowie sklep Go Ride.Może ktoś mi coś doradzić co zrobić.

1 minutę temu, Piotrek 11 napisał:

Witam Wszystkich .Jestem posiadaczem  Rower KROSS Level R5 2017 kupiłem go jesienią 2017 wszystko było ok do niedzieli kiedy to złapałem kapcia nie mogę ściągnąć opony jakby była zaklejona do obręczy, więc udałem się do serwisu krosa też mieli problem dzwonili do działu serwisu kros z pytaniem  serwis twierdzi że do tego modelu były montowane dentka i opona.A tu wygląda jakby do koło była zamontowana opona bez dentkowa. Jak wyrwę oponę na siłe z obręczy to uszkodzę oponę .Kupiłem rower w Krakowie sklep Go Ride.Może ktoś mi coś doradzić co zrobić.

Nie rozumiem. Serwis wziął rower i oddał Ci bez rozwiązania problemu?

No i piszemy dętka, a nie dentka.

To częsty przypadek. Jedziesz na siłę i już. Nic nie uszkodzisz. Chwyć oponę obiema rękami i spróbuj oddzielić ją od obręczy. Musi puścić. 

Swoją drogą nie korzystaj już z tego pseudo serwisu. 

Edytowane przez Ares

Jak kupiłeś w Go Ride to podejdź do ich serwisu, tylko tego na Skorupki tam jest spoko serwisant. Ten sklep z Wielickiej (gdzieś z tamtej strony miasta) jest beznadziejny.

Ja dzisiaj opony wymieniałam i jedna też siedziała, jak przyspawana. Przydepnęłam oponę, pociągnęłam za obręcz (nie za szprychy!) i ładnie zeszło.