Skocz do zawartości

Poznań - wspólna jazda MTB

beczo

Rekomendowane odpowiedzi

Siema !

Tu Mateusz, mam 24 lata i jakiś czas temu przeprowadziłem się do Poznania i nie mam za bardzo z kim pokręcić. Szukam ludzi do wspólnej jazdy. Jeżdżę bardzo często ( 5 , 6 razy w tygodniu ) między 60 a 80 km. Za wiele tras nie znam, także jestem otwarty na różne propozycje. Chętny proszę o pozostawienie śladu po sobie. Pozdro !

Hej @beczo, nie napisałeś jakim typem roweru kręcisz ale podejrzewam, że Szosą. Oblukaj sobie w necie Kolarskie Czwartki tor Poznań może skorzystasz... Ja jestem z okolic ok, 60 km od Poznania ale już w tym roku dwa razy się tam wybrałem rowerem więc można by się kiedyś zgadać na jakiś meet..

18 minut temu, Antyszprycha napisał:

Hej @beczo, nie napisałeś jakim typem roweru kręcisz ale podejrzewam, że Szosą. Oblukaj sobie w necie Kolarskie Czwartki tor Poznań może skorzystasz... Ja jestem z okolic ok, 60 km od Poznania ale już w tym roku dwa razy się tam wybrałem rowerem więc można by się kiedyś zgadać na jakiś meet..

Patrz tytuł posta ;):D

Kawy Ci trzeba :D

Cześć!  

Również jakiś czas temu przeprowadziłam się do Poznania i szukam osób do wspólnego kręcenia. Też jeżdżę mtb więc można poeksplorować WPN lub inne miejsca zachwalane do mtb. Jak coś to wal na priv ;)

Pozdrower!

• Lubię to! 1

Można pojeździć. W miarę czasu obowiązkowo jeżdżę spalić łyde  na dziewiczą górę  i krążę po puszczy zielonka. W weekend poligon Biedrusko

Edytowane przez quattro
6 godzin temu, quattro napisał:

Coś leniwy ten temat. Byliśmy ostatnio z Beczo pokręcić po puszczy zielonka, bardzo fajny wyjazd.  Ktoś jeszcze reflektuje?

Ja reflektuje, w ostatni weekend byłem na dziewiczej górze więc to już przedsionek puszczy zielonki 😛

56 minut temu, quattro napisał:

Sajekk, Beczo macie te same rowery będziecie mogli się spostrzeżeniami wymienic. Ja jadę obowiązkowo 

Jak mamy te same, to chyba nawet ostatnio stały w tym samym czasie w tym samym serwisie :D

Tak. Będę przed 18 żeby na spokojnie rower wytargać z bagażnika. Trochę obawiam się kolana ale myślę że dam radę :D Masz nawigację albo znajomość trasy? bo nie ukrywam, że ja nie mam ani jednego ani drugiego :P

19 minut temu, beczo napisał:

To jest oficjalny objazd trasy więc jedyne o co się martw to dotarcie do tej przystani :)

Ja to się martwię czy nadążę za pozostałymi i czy mi kondycji starczy :D to będzie moja pierwsza trasa mtb i nie wiem czego się spodziewać :D