Skocz do zawartości

stan przerzutek


takija

Rekomendowane odpowiedzi

wy to pewnie ani razu błędów  ortograficznych nie popełniliście ,  dzięki temu gratulacje wygraliscie życie ;)  daje uśmiech bo ogólnie bawia mnie ludzie szydercy przemądzali mam takich we ''wsi '' na pęczki  np nie jeden sąsiad dzieci bił i pijus ale pracowity i chadza do kościółka to dumny i szydzi z tych co mniej pracują czy gorszą prace maja ... /  moja sąsiadka to samo kościółek pięknie umalowana  a szpieguje mnie i tylko obgaduje ludzi żeby kapleksy leczyć ( prawdopodobnie tak samo wy sie chcecie podbudować pisząc jak ktos błędy ort robi ;)      )  albo biurokraci pare kwesti się nauczą maja sie za madrych a głupiego kołka w ściane by nie wbili  , o politykach to już poemat trzebabybyło pisać ;)  i tak by o każdym coś sie znalazło ,  w PL to juz takie hoobby narodowe szydzenie z innych     , a co do roweru  wracajac kosztuje 650 zł  opony w miare przerzutka tył xt   tylko ta korba fakt troche rdza i gość podsyłał fotki z bliska rama tez rdza  a bagażnik to już tragedia do wymiany , warto inwestować ?  https://www.olx.pl/oferta/rower-brennabor-challenge-28-deore-xt-lx-schwalbe-marathon-sram-7-CID767-IDskmTH.html#f26d2e25bc

a i zmieniacz biegów na kierownicy zwykłe shimano nie xt czy lx    czy tan zmieniacz bedzie się dużo czyms rużnił od xt /lx  żywotnością czy  czym ...?

Odnośnik do komentarza

Ja bym się jeszcze targował. Rowerek w każdym razie rozwojowy. Odrobinę doinwestować i wyszłaby naprawdę zacna maszynka.

P. s.

Nikt z nas nieomylny nie jest ale wystarczy używać AUTOKOREKTY i estetyka posta znacznie się poprawia ;) Tak samo w przypadku interpunkcji. Po coś ktoś wymyślił te czerwone szlaczki. Nikt tu z nikogo nie szydzi ale na Boga czy język polski jest aż tak trudny? Od czasu do czasu wypada też wcisnąć prawy Alt, bo jest różnica robić komuś "łaskę" a "laske".

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, takija napisał:

wy to pewnie ani razu błędów  ortograficznych nie popełniliście ,  dzięki temu gratulacje wygraliscie życie ;)  daje uśmiech bo ogólnie bawia mnie ludzie szydercy przemądzali mam takich we ''wsi '' na pęczki  np nie jeden sąsiad dzieci bił i pijus ale pracowity i chadza do kościółka to dumny i szydzi z tych co mniej pracują czy gorszą prace maja ... /  moja sąsiadka to samo kościółek pięknie umalowana  a szpieguje mnie i tylko obgaduje ludzi żeby kapleksy leczyć ( prawdopodobnie tak samo wy sie chcecie podbudować pisząc jak ktos błędy ort robi ;)      )  albo biurokraci pare kwesti się nauczą maja sie za madrych a głupiego kołka w ściane by nie wbili  , o politykach to już poemat trzebabybyło pisać ;)  i tak by o każdym coś sie znalazło ,  w PL to juz takie hoobby narodowe szydzenie z innych     , a co do roweru  wracajac kosztuje 650 zł  opony w miare przerzutka tył xt   tylko ta korba fakt troche rdza i gość podsyłał fotki z bliska rama tez rdza  a bagażnik to już tragedia do wymiany , warto inwestować ?  https://www.olx.pl/oferta/rower-brennabor-challenge-28-deore-xt-lx-schwalbe-marathon-sram-7-CID767-IDskmTH.html#f26d2e25bc

a i zmieniacz biegów na kierownicy zwykłe shimano nie xt czy lx    czy tan zmieniacz bedzie się dużo czyms rużnił od xt /lx  żywotnością czy  czym ...?

Poezja :) 

 

A wracając do tematu - napisz do czego tego roweru będziesz używać. To ma być rower miejski czy po lasach będziesz chciał jeździć?

Jeśli rdza za ramę się bierze, to ja bym chyba odpuściła i poszukała czegoś innego.

Odnośnik do komentarza

rowerem robie dziennie 20 / 40 km  asfalt  ale też 2 razy w tygodniu śmigam tak z 3-6  km po lesie   mam peugeot nice  na poczatku jak go kupiłem  klnełem bo jestem przyzwyczajony do jazdy na holendrach wyprostowana pozycja a na tym pochyło trzeba  ale sprawdza się uniwersalnie wczoraj jade po lesie jest miejsce z pół metra piachu ja przejeżdzam przez to a przede mną na jakiś super rowerach z amortyzacją wycieczka zchodzi z rowerów nie daja rady przejechać ;) ,  ale  chce przetestować coś z większą ilościa przeżutek czy będzie jeszcze lepiej śmigał ...  , i jak z tymi zmieniaczami biegów na kierownicy jaka jest róznica zwykłe shimano a shimano xt /lx ?   a co do ''łaska /laska'' fakt  ale jóż  np h /ch  u /ó  nie ma znaczenia   

Odnośnik do komentarza

Nie musisz być profesorem Miodkiem, wystarczy że się bardziej przyłożysz. Ja też popełniam dużo błędów gdy pisze coś na szybko ale  przy każdym poście poświecę 30 sekund więcej, przeczytam go dwa razy i poprawie błędy.  I nikt nie szydzi żeby Ci dopiec tylko chcemy żeby to forum było jako tako czytelne. Najgorsze jest to że nie wyciągasz wniosków i dalej piszesz tak samo ;) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

co do '' Najgorsze jest to że nie wyciągasz wniosków i dalej piszesz tak samo''  a to musowo muszę robic co mi ktos powiedział ? jestem sobą a nie programowalnym robotem który będzie robił to co ktoś mu mówi co ma robić ( niestety masy ludzi tacy są )  jak robie błędy ort a mi to nie przeszkadza i nie uważam żeby miało to większe znaczenie( jak wyżej wymienione)  to mam luz i sie nie przejmuje zbytnio  choć tracić czas muszę żeby to jak teraz tumaczyć i  choć czas to pojecie wzgledne to te 30 sekund które piszesz to kupa czasu ;)   a co do tych zmieniaczy czekam czy sie ktoś zna  jest różnica zwykłe shimano czy shimano xt jak tak jaka w długości życia czy tylko że leciej sie zmienia etc ? bo jak by miało to większe znaczenie to z 200 zł 300 zł wiecej  i można juz znaleźć rower na pełnym xt i z lepszym lakierem 

Odnośnik do komentarza

Szkoda czasu na nawracanie ;)  Poradźcie chłopakowi jeśli wiecie w ogóle o co pyta, bo ja po jego składni i chaotycznym sposobie pisania to nie bardzo rozumiem.

Edytowane przez martinb3
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...