Skocz do zawartości

Góra Ślęża 21-22 Kwietnia 2018

Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że w przyszły weekend wyruszymy zdobywać Ślężę.
Z Warszawy jadę ja (na95%), @Kruup i nasz kolega. Na miejscu dołączy do nas (i mam nadzieję, ze obejmie przewodnictwo) @Franz Mauer!
Zapowiada się fantastyczny weekend. Na dworcu we Wrocławiu będziemy o 12. Udajemy się ok 15 km w miejsce spotkania z trzecim kolegą i samochodem podjeżdżamy w okolice Ślęży.
Dokładnego planu jeszcze nie ma. Wyjdzie w trakcie. Liczę, że znajdzie się jeszcze kilku SzajBajków którzy zechcą nam towarzyszyć. Dla mnie będzie to wyprawa urodzinowa ;)
Zapraszam!

Lista:
1. @Kruup
2. Sławek
3. @zibi_j1
4. @Franz Mauer
5. (miejsce na Twój nick)

30546159_1640313709355650_863769054_o.thumb.jpg.2d229c7cfe0eff45bbeecaa6674093fe.jpg

Edytowane przez Gość

Samochód można zaparkować na przełęczy Tąpadła, gdzie o tej godzinie to będą już całe tłumy. Wjeżdżając od Tąpadłej jest około trzech kilometrów na szczyt. Można zaparkować w Sobótce i pojechać od Schroniska okrążając górę i żółtym szlakiem na szczyt, gdzie w sumie było by najatrakcyjniej.

Franz po walce na Maratonie czeka na wyrok na SOR czy bark się uda naprawić czy gips... 😪

Jakaś kość mi wystaje z ramienia, ale liczę na to że to jakaś zbędna.... Co jak co, ale kierownicę trzymać mogę, bo wyścig ukończyłem idąc na życiówkę. 

2 godziny temu, Franz Mauer napisał:

Franz po walce na Maratonie czeka na wyrok na SOR czy bark się uda naprawić czy gips... 😪

Jakaś kość mi wystaje z ramienia, ale liczę na to że to jakaś zbędna.... Co jak co, ale kierownicę trzymać mogę, bo wyścig ukończyłem idąc na życiówkę. 

@Franz Mauer - jesteś bohaterem tego maratonu. Ja bym z połamanymi kończynami pewnie nie dała rady jechać. Zdrowia dużo życzę i szybkiego powrotu na rower.

Dzięki [mention=143]Sziva[/mention] jutro podobno będą bark śrubami skręcać i [mention=2351]Kruup[/mention] [mention=2170]zibi_j1[/mention] nie wiem czy na Ślęza się wyrobię Zatrzymali mnie w szpitalu. 
Oooo shit :( Zdrowiej szybko i nie daj się tam!

Franz nie godz się na inne niż tytanowe, toz to tez o wagę śrub chodzi a tytany jednak wypadają najlepiej

No i również życzę szybkiego powrotu do zdrowia !

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

W zeszłym roku zdobyłem Ślężę i wspinałem się od Tąpadłej. Było zacnie. Turystów właściwie nie było. Tuż po mnie wjechał jakiś zapaleniec a na zjeździe mijałem parę z psem.  Podobno od Sobótki jest ciekawiej ale to w tym roku może się uda.

Udanej wycieczki Szajki!

@Franz Mauer Wracaj szybko do zdrowia. Jak nie możesz czegoś wbić młotkiem weź większy!

Edytowane przez Gość

Siemka. Wróciłem właśnie z wyprawy na Ślęże. Polecam wszystkim😁 My z ekipą startowaliśmy z Sobótki. Objechaliśmy górę prawie dookoła czarnym szlakiem do przełęczy Tąpadła skąd żółtym ruszyliśmy na szczyt. Z racji braku kondycji trzeba było jakiś kilometr rower podprowadzić. Za to zjazd czerwonym szlakiem ze szczytu coś pięknego. Udało się praktycznie cały zjechać na kołach mimo mnóstwa kamoli i o dziwo mój hardtail btwin się nie rozsypał😁😁 dla mnie był to chrzest bo nigdy w takim terenie nie jeździłem. Jeszcze raz wszystkim polecam. Pozdrooo