Skocz do zawartości

Etui na telefon

suqub

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam wygranego w konkursie u SzajBajka http://www.rfm.com.tw/bikebags_sbmb_CADI-L.html i powiem że przeszedł test podczas jazdy wiosenno deszczowej przy niezłym strumieniu opadu w środku sucho. W żadnym wypadku nic się nie dzieje z dotykiem dla telefonu/Navi. Ogólnie jest to bardzo ale to bardzo dobre rozwiązanie na treningi i nie tylko, gdzie można sobie oglądać coś na telefonie czy w podróży załadować do niego Navi.

Bardzoo dobrze spisuje się do jazdy na trenażerze gdzie można mieć na kokpicie smartfona i mieć podgląd na czujnik danych z trenażera + muzyka :D

Edit: Przypomniał mi się jeden minus takich pokrowców może niewielki ale jednak. Podczas gdy mamy urządzenie 5" możliwe że będziemy miec lekki problem z wyjęciem urządzenia z pokrowca między innymi przez mokre/śliskie palce. Dla tego też polecałbym dokupienie krótkiej smyczy gdzie montujemy do danego urządzenia i taka właśnie smycz powinna nam ułatwić poprzez pociągnięcie za nią lekkie i sprawne wysunięcie urządzenia.

Edytowane przez LukasFR22
  • Pomógł 1

Podobno odświeżyli produkt i teraz jest Finn 2.0, który jest lepszy jakościowo. Myślę, że jak ktoś nie nosi gołego telefonu tylko w jakimś etui to może być dobre rozwiązanie. Jeśli kiedyś pokuszę się na to i przetestuję to zrobię na ten temat osobny temat.

Dnia 20.04.2017 o 20:33, alfine-11 napisał:

Finn 2.0 nie da się wyeliminować znaczących drgań

Faktycznie widziałem gdzieś filmik testowy jak koleś jechał po nierównej kostce brukowej. Smartfon niby nie wypadł ale z pewnością zachorował na parkinsona.