Skocz do zawartości

Termo na 0-10°C


GRdeR20002

Rekomendowane odpowiedzi

Decathlon. Są naprawdę dobrej jakości i w tej cenie na pewno coś dla siebie dobierzesz.

Ja sam wykańczam właśnie drugą, pierwszą wyrzuciłem, bo po godzinach używania i litrach potu, nawet pranie nie mogło już usunąć mojego ciepłego smrodku.

Możesz tez kupować przez internet z dostawą np. paczkomaty.

Reklamacja jest też prosta, w kurtce rowerowej żony zaczął się pruć ściągacz, w sklepie zobaczyli, rzeczywiście się pruje, naprawa nic nie da - proszę wziąć inny z półki, albo jak nie ma to zwracamy pieniądze. Bez problemu, uwag, próby wykręcenia się.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, GRdeR20002 napisał:

Witam poszukuję koszulki termoaktywnej na temperatury 0-10°C. Jeśli macie jakieś polecanie to podlinkujcie bardzo proszę ;) Budżet to 100zł +-30

Zobacz moją krótką recenzję Koszulki Decatlon Aerofit 920. Super na niskie temperatury. Ma z przodu specjalną mębranę aby nie przewiewało Cię a z tyłu materiał mocniej oddychalny.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, sajekk napisał:

Ja mam taką https://www.decathlon.pl/podkoszulek-keepdry-500-id_8394129.html i u mnie się sprawdza, dobrze odprowadza pot, a z jakimś soft shellem dobrze izoluje od zimna. Jest dość długa, więc chroni dół pleców a nawet i pół tyłka :) Z racji, że nie jest to typowo rowerowy krój, jest bardziej uniwersalna jak dla mnie :)

Ja mam podobną, plus soft-shell z decathlonu i jeździłem 1,5 godziny przy minus 4-5 stopniach.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Dnia 8.03.2018 o 10:44, malkontent napisał:

Decathlon. Są naprawdę dobrej jakości i w tej cenie na pewno coś dla siebie dobierzesz.

Ja sam wykańczam właśnie drugą, pierwszą wyrzuciłem, bo po godzinach używania i litrach potu, nawet pranie nie mogło już usunąć mojego ciepłego smrodku.

Możesz tez kupować przez internet z dostawą np. paczkomaty.

Reklamacja jest też prosta, w kurtce rowerowej żony zaczął się pruć ściągacz, w sklepie zobaczyli, rzeczywiście się pruje, naprawa nic nie da - proszę wziąć inny z półki, albo jak nie ma to zwracamy pieniądze. Bez problemu, uwag, próby wykręcenia się.

Potwierdzam, te promocyjne po 29zł ujeżdżam od jesieni i są rewelacyjne.

Jutro powrót na rower.

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.03.2018 o 09:40, GRdeR20002 napisał:

Witam poszukuję koszulki termoaktywnej na temperatury 0-10°C. Jeśli macie jakieś polecanie to podlinkujcie bardzo proszę ;) Budżet to 100zł +-30

Szukaj coś na bazie merino o grubości 200gsm. W zależności od warunków, można pokusić się o rezygnację z warstwy pośredniej. Na promocji, zmieścisz się w budżecie, zyskując sprzymierzeńca... nie tylko do jazdy na rowerze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...