Skocz do zawartości

Problem.Czujnik kadencji i predkosci mio  cycle nie paruje sie z forerunner 920XT

Linonr1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Jak w temacie nie mogę sparowac czujnika kadencji i prędkości od mio z 920xt. Wiecie cos o tym?
Czy jest możliwe aby nowy czujnik kadencja predkosc mio cycle tez na ant+ nie łaczył się z forerunnerem 920xt?

Edytowane przez Linonr1
blad

A jak parujesz je, to kręcisz pedałami i kołem?

U mnie była odwrotna sytuacja - dwa osobne czujniki Sigma na ant+ prędkości i kadencji nie chciały współpracować z Garminem Edge 705. Mio na jednym czujniku współpracuje aż miło.

Może ten wątek Ci pomoże:

https://forums.garmin.com/forum/into-sports/running/forerunner-920xt-aa/85257-my-920xt-constantly-drops-my-power-meter-and-speed-cadence-sensor

Na początku wybieram wyszukaj wszystkie czujniki później próbowałem wybrać wyszukaj predkosc/kadencja. Po pierwszej nieudanej próbie garmin prosi żeby kręcić pedalami ale nadal nie znajduje. Zaraz zabiore się za przeglądanie tematu który mi podrzuciles. Słyszałem że można bezpośrednio wpisać do garmina id czujników ale w 920 xt nie widzę takiej opcji. Może jest jakaś apka do tego? Dodam że problem jest tylko z czujnikiem predkosc/kadencja. Hr-run garmina i zwykły czujnik tetna mio cycle łączą się bez problemu.

Edytowane przez Linonr1
  • Lubię to! 1

Mam pasek Mio Cycle i bez problemu mi sie paruje po ANT+ ze stareńkim Garminem FR60W , jak również z aplikacjami na smartfona S5 PLUS  :  Locus PRO ( po ANT+ i BLE) jak też z Polar BEat (BLE)  rowniez na androida. Tak że generalnie te czujniki Mio Cycle są niezłe.

Edytowane przez dfq