Majkeel

Jakie zapięcie rowerowe do szosy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Majkeel

Witam szukam zapięcia rowerowego do mojej szosy, fajnie by było jakby ważyło mało i było bardzo dobre, cena nie gra roli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marco752

Lekkie i do szosówki powiadasz -  Tigr bike lock  albo Litelok   ,  nie posiadam ale wpadły mi w oko jak szukałem czegoś dla siebie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Gdzie planujesz zostawiać rower? Ja ze swoim rowerem wchodzę nawet do supermarketu niosąc go na ramieniu. Jak będziesz miał pecha to i zabezpieczenie nic nie pomoże. Jednakże wiele dobrego słyszałem o zapięciach składanych marki Trelock. Ich topowe zapięcia ważą około 900-1000 gramów - do wyboru na kluczyk bądź szyfr.

FS_455_Cops_Compact[1470x849].jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
de Villars

Żadne ;) Po prostu nigdy nie zostawiam szosy przypiętej na zewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Majkeel
Dnia 22.12.2017 o 00:21, m4rvell0us napisał:

Planuje wyjazd do berlina w dwa lub trzy dni i plan jest taki że nocleg to raczej po za miastem i wsią daleko od drogi głęboko w lesie rozłożyć namiot a rower przypiąć do drzewa bo nie wiem czy znajdę namiot dwu osobowy żebym ja się zmieścił i rower.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jermak

Tak tylko zapytam zima do berlina I pod namiot?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi