Skocz do zawartości

Odziez firmy BCM NOWATEX

Dariuszcz12

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Sziva napisał:

Mam od nich bluzę rowerową i koszulkę. Jakościowo bardzo ok.

A ta odziez,tez od nich,ale ktora nie wystepuje pod nazwa vezuvio to tez dobra jakosciowo? Pytam bo odpowiedniki ktore nie maja w nazwie vezuvio sa tansze. 

Teraz, Dariuszcz12 napisał:

A ta odziez,tez od nich,ale ktora nie wystepuje pod nazwa vezuvio to tez dobra jakosciowo? Pytam bo odpowiedniki ktore nie maja w nazwie vezuvio sa tansze. 

Przy okazji:ktora bluze i koszulke posiadasz?i jak dlugo?

21 minut temu, Sziva napisał:

No akurat te chyba nie maja w nazwie vezuvio. Ale w koszulce zamek nie jest odpinany na calej dlugosci?

2 godziny temu, Antyszprycha napisał:

@Dariuszcz12 a czy tak trudno skorzystać z wyszukiwarki. Czy nie potraficie zrozumieć, że tworzy się syf przez takie lenistwo ? Poniżej link dotyczący tematu na który szukasz odpowiedzi, założony we wrzesniu :

No dopiero po wpisie go znalazlem.co za pech.ech zycie😀

Edytowane przez Dariuszcz12
HikingTours.pl

Jak szybko dochodzą do Was zamówienia z BCM Nowatex?  Zamówiłem odzież  czwarty raz ( w przeciągu półtora roku)  i trzeci raz  czekam już ponad trzy tygodnie. Jedna przesyłka a była przez allegro i tu czas dostawy był normalny czyli ok tygodnia.

Mam pecha czy to norma? 

Pzdr

13 godzin temu, HikingTours.pl napisał:

Jak szybko dochodzą do Was zamówienia z BCM Nowatex?  Zamówiłem odzież  czwarty raz ( w przeciągu półtora roku)  i trzeci raz  czekam już ponad trzy tygodnie. Jedna przesyłka a była przez allegro i tu czas dostawy był normalny czyli ok tygodnia.

Mam pecha czy to norma? 

Pzdr

Manufaktura, to w 3 tygodnie z Chin przychodzą:D

17 godzin temu, HikingTours.pl napisał:

Mam pecha czy to norma? 

Pzdr

Właśnie przed chwilą dotarła do mnie od nich kolejna paczka. 

A zamawiałem już spodnie, koszulki, rękawiczki, bluzy... własnie kolejna bluza przyszła. Na żadną paczkę nie czekałem dłużej niż 3 dni robocze. 

A odzież bardzo dobra jakościowo. Większość rzeczy kolarskich mam zakupionych właśnie od nich i jestem z nich zadowolony.

HikingTours.pl

Attiq ma fajne  ubrania  ale wszechobecne logo i  napisy z nazwą firmy są  dla mnie  irytujące. Płace za produkt i nie chcę być jak bilbord reklamowy. 

Pzdr