Skocz do zawartości

serwis TACX Polska???

barteq

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Jaka firma serwisuje w Polsce TACXa? Czy Velo wysyła zagranicę?

Przy rozgrzewce "butnąłem" w obudowę i uszkodził się czujnik fotoelektryczny OMRON 1041 A57. Znalazłem na szybko EE-SX 1041 tylko nie mam pewności że zadziała w urządzeniu. 

POmocy!!!

PS. dobrze że miałem buty, bo pewnie dlaej wyłbym z bólu teraz składając małego palca:D

Z żalem muszę napisać, że jest słabo. Wiadomo, garmin przejął Tacxa więc zgłoszenie otworzyłem w Garminie. Odpisali, żeby udać się do Tacx PL (nawet podali majla). W Tacxie bardzo się zdziwili i powiedzieli, żebym rozmawiał z Garminem (skoro ich kupili). Garmin PL się zaciął i po wysłaniu przypomnienia powiedzieli, żebym rozmawiał ze sprzedawcą. Na szczęście, sprzedawcą był Amazon De który bez problemu przyjął zwrot (łącznie z opłaceniem kuriera). Tak więc po 18 miesiącach mam pieniądze z powrotem i jestem bez trenażera - w czasach zarazy nie sposób nigdzie kupić.

Ogólnie - kupując Tacxa lepiej to robić u sprzedawcy, który nie zniknie za pół roku (więc allegro to raczej słaba opcja).

Trochę nie na temat ale chciałem podzielić się frustracją...

Pozdrawiam, Jarek

Co to się stało z trenażerami na naszym rynku ? Taksior  wyzionął ducha odesłany na gwarancji i ...... tutaj kicha. Nie wiadomo kiedy wymienią bo nie ma w magazynach ani jednego trenażera, może to być miesiąc albo i nawet dłużej. Orientuje się ktoś co to się podziało ?

A widzisz co się dzieje wkoło?
Jest problem z produkcją wszystkiego w Chinach i nie tylko. Jest problem z logistyką, spedycją, pracowaniem w ogóle w większości Europy. Ludzie w marcu i kwietniu kupowali trenażery na potęgę. A ty się dziwisz że firma ma puste magazyny?

• Lubię to! 1

Takiej właśnie odpowiedzi się spodziewałem. Kurka ,wszystko stanęło na głowie przez tego mikroba w koronce. Cóż muszę się uzbroić w cierpliwość.

Bez szansy na zakup więc dymam treningi na powietrzu, jeżdżąc cały czas tę samą trasę drogami technicznymi wzdłuż trasy szybkiego ruchu (bo najbliżej). Niby długie proste i można pocisnąć przepisane interwały ale to nie to samo - bo wiatr zawieje i moc skacze, bo rondo a kierowca nie skojarzy, że rowerem można szybko przez to rondo przejechać więc ładuje się przed nos. Więc żeby zrobić to samo, co mam przepisane w Trainerroad najczęściej muszę pojechać jeszcze jeden dodatkowy interwał. Ale i tak TR zrobił super robotę jakiś czas temu dając możliwość wgrania treningu do Garmina albo Wahoo i robienia tego na zewnątrz.

Nie myślalem, że kiedykolwiek to napisz ale stęskniłem się do jazdy w domu przy YouTube. Bo jazda w drugiej strefie, kolejny raz wzdłuż S8 - jest jeszcze nudniejsza

Pozdrawiam, Jarek