Skocz do zawartości

Rockrider 900 (2017)

mateuszkow

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano!!

Dzisiaj przedstawię Wam Btwina:D

Dt8aM2zZ8_aC-6M73pbhPReQZApm30J3N27VCCZI

Jest to rockrider 900 ze znanej francuskiej sieci klepów sportowych :D

Moja maszyna jest nieco zmodyfikowana względem seryjnej 900 ale nie ma rewolucji.

Rower stoi na Mavic crosride na, które założone są oponki Mavic quest w rozmiarze 2.25 (oryginalnie były crosride FTS-X z hutchinson python2 2.0).

Za amortyzację odpowiada Manitou m30, ciężko mi zestawić go z innymi widłami podobnej klasy bo wcześniej latałem na sr suntour xcm więc dla mnie amorek ma same plusy :D Może trochę przesadziłem, manetka blokady amortyzatora btwina jest beznadziejna.

Napę to sram NX.

Hamulce sram level uzupełnione o tarcza sm-rt66 

Rower jest użytkowany od kwietnia 2017 więc trochę już nakręciliśmy kilometrów i zdążyliśmy się poznać :D

Niestety w chwili obecnej nie powiem jaka waga rockridera ale postaram się to ustalić.

-YVFy94Pb6L3UqMLnErefRgh65GMZq3ooSADcsDq IAlccIKLDVXNXGRY4CAfyJxoUxutLkzvljXM8LT4

Edytowane przez mateuszkow

Na Decathon podają iż rozmiar M to 12kg

Ja mam pytanie bo widzę jakieś góry na fotce, otóż jak z takim napędem 1x daje radę się "wspinać" po górach ?  wywalony jęzor czy spokojnie daje się radę ? :)

Dzięki !

Latam nim w okolicach Wałbrzycha, więc mam co podjeżdżać. Jest inaczej nic przy napędach 3x9 (wcześniej miałem coś takiego) gdzie możesz podjechać w wysokiej kadencji nie męcząc się specjalnie. Przy 1x11 w  konfiguracji  30t i kaseta 11-42 niektóre podjazdy wyjeżdżam bardzo siłowo i początkowo stromsze podjazdy były dla mnie zabójcze. Teraz jest trochę lepiej.