Skocz do zawartości

Mio Cyclo 405 HC

Revenchie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drodzy koledzy i koleżanki, chciałbym kupić nawigacje, którą podałem w temacie. 

I tutaj rodzi się pytanie, GDZIE? Znalazłem taką oto stronkę: 

https://www.athleteshop.pl/mio-cyclo-405-hc-europe-bike-navigation-system?as=athlete&kwd_id=20648-AGI-48340269590-ASI-350333745262-ASDWOGDN6U&gclid=Cj0KCQiAus_QBRDgARIsAIRGNGjULWOA3tDIb1Yerxq1V9b3bl6w04WYoCiqkuFNzY9yj6K8E6-EJg4aAoKMEALw_wcB

Pytanie czy można zaufać temu sklepowi czy kupić np tutaj:

https://www.morele.net/nawigacja-gps-mio-cyclo-405-5262n5630002-1518144/

W morele mimo braku opisu HC, jest napisane że zawiera czujnik tętna i kadencji, co o tym myślicie?

nie znam sklepu athete - ale mają płatność paypal'em - gdzie jak nie dojdzie, będą jakieś problemy paypal zwraca kasę i żrą się z handlowcem już między sobą...

ja kupiłbym ( poczekaj na np czarny piątek może będzie taniej ) w naszym jakimś sklepie, centrumrowerowe, dobrerowery czy w samym mio polska

Ja również byłem zainteresowany kupnem 405HC, poszperałem trochę w necie na temat athleteshop.pl i znalazłem kilka pozytywnych opinii na ich temat, więc sklep raczej godny zaufania. Natomiast podobnie jak Ty znalazłem informacje, że są jakieś problemy z softem i czujnikami oraz kilka innych o różnych dziwnych przypadkach z tym urządzeniem.

Na dzień dzisiejszy wygląda to niezbyt zachęcająco i również postanowiłem poczekać na opinie Szajbajka, chyba że ktoś używa 405-tki i może się podzielić opinią wcześniej ;)

A czytałeś może o 605? Ma takie same problemy skoro to teoretycznie prawie to samo? Czy może w 605 sobie z tym poradzili? Na tym athleteshop.pl 605 hc aktualnie tansza niz 405 hc w jakimkolwiek polskim sklepie, można by się skusić.... jeżeli będzie działać

O 605 nic mi się w oczy nie rzuciło ale przyznam że nie bardzo zwracałem na nie uwagę.

Zastanawia mnie jeszcze czy kupione za granicą mio ma polskie menu? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

No i kolejnym minusem przynajmniej dla mnie jest fakt, że do mio405/605 nie ma uchwytu na "wysięgniku", a to na szosie dla mnie priorytet..  te co są dostępne od mio/bar fly i inne cuda podobno są za krótkie :(

cześć, może ktoś pokrótce opisać, jak wygląda sekcja treningów w mio 405 /605? Tj. czy można skonfigurować własny trening interwałowy? Czy jednak mio oferuje wyłącznie "pilnowanie" jazdy jedynie w jednej, wybranej strefie tętna/mocy.