Skocz do zawartości

Zawieszenie roweru pomoc w wyborze mocowania.

Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Wygospodarowały odrobinę miejsca na rower. Nie wygląda to jednak jakoś bosko bo musi on wisieć pod skosem. Kołami może opierać się o komodę i szafkę.

Możecie doradzić mi gdzie i za co go zamocować żeby był stabilnie i bezpiecznie? (Małe dzieci w domu)

43762cdcb5e616e01064dba457eca6e2.jpg

17 godzin temu, zibi_j1 napisał:

widziałem go. Jest bardzo pomysłowy ale tyle kasy za coś co na upartego można wyciąć z rury kanalizacyjnej... :D

to powodzenia życzę, uwierz mi, że przetestowałem wiele wieszaków rowerowych, tych robionych własnoręcznie i tych kupnych...obecnie rowery stoją na kołach dopóki nie kupię tego o którym pisałem wyżej, dla mnie ważna jest też estetyka jeśli rower ma być w domu. Jeśli wieszałbyś w piwnicy to wieszak z rury kanalizacyjnej czy innych prętów raczej by nie przeszkadzał...

a tak z ciekawości, zaproponuj żonie, że zrobisz tam wieszak z rury kanalizacyjnej jak jesteś taki Lucky Luke :)  

3 minuty temu, Antyszprycha napisał:

a tak z ciekawości, zaproponuj żonie, że zrobisz tam wieszak z rury kanalizacyjnej jak jesteś taki Lucky Luke :)  

Zaproponowałem. Zapytała jak mam zamiar rozwiązać mocowanie rury do ściany. Odpowiedziałem że przykręciłbym dedykowaną zaślepkę rury i wcisnął ją na zaślepkę. Powiedziała że ciekawy pomysł ;)

... Własnie dlatego jest moją żoną :D

2 godziny temu, zibi_j1 napisał:

Zaproponowałem. Zapytała jak mam zamiar rozwiązać mocowanie rury do ściany. Odpowiedziałem że przykręciłbym dedykowaną zaślepkę rury i wcisnął ją na zaślepkę. Powiedziała że ciekawy pomysł ;)

... Własnie dlatego jest moją żoną :D

Pomysł dobry, będziesz tylko musiał jakimiś pchełkami złapać rurę z zaślepką żeby masa roweru nie obracała wieszaka.

No i rower wisi. A raczej stoi.
Na komodzie, rogiem zapierając się o sufit. Musiałem założyć tam skarpetkę żeby nie porysować rogu i ściany.
Jeden hak załatwił sprawę. Tak naprawdę tylko stabilizuje on rower. Cały ciężar spoczywa na tylnym kole.5e01ea7171600a5f4e665296cbf9014c.jpg