Skocz do zawartości

Jaka lampka przednia do 100zł

Adam333

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jako że robi się ciemno potrzebuje jakiejść lampki na przód do 100. Znacie jakiś model godny polecenia
Kup na aliexpress Convoya S2+. To komfort jazdy jak z włączonymi krótkimi światłami w samochodzie. Mnie zestaw z uchwytami na kierownicę dwoma akumulatorami i ładowarką wyszedł 95zł
Teraz, zibi_j1 napisał:
2 minuty temu, Adam333 napisał:
Hej jako że robi się ciemno potrzebuje jakiejść lampki na przód do 100. Znacie jakiś model godny polecenia

Kup na aliexpress Convoya S2+. To komfort jazdy jak z włączonymi krótkimi światłami w samochodzie. Mnie zestaw z uchwytami na kierownicę dwoma akumulatorami i ładowarką wyszedł 95zł

Dzięki, a ile idzie taka lampka do Polski ??

Teraz, zibi_j1 napisał:
1 minutę temu, Adam333 napisał:
Dzięki, a ile idzie taka lampka do Polski ??

Niestety.miesiąc. możesz kupić w kraju. Będzie.od ręki ale drożej. Ta lampka robi takie woow że warto dołożyć jeśli potrzebujesz na już

Dzięki chyba poczekam 

Czyli taką samą posiadasz co ja, chyba najbardziej rozsądny wybór choć jest często droższa niż "zimne" odpowiedniki ;) Dzisiaj z nudów założyłem oryginalny reflektor SMO i jak pogoda pozwoli to muszę podjechać sprawdzić jak z tym się jeździ, bo skupienie kompletne inne.

Kurcze raz, kupiłem tą lamkę convoy s2+ i za pierona nie mogę przestawić jej do zamontowania na kierownicę i świecenia na wprost, jak  ten uchwyt przykręcę na rurze kierowniczej to latarka świeci w lewo lub w prawo. Próbowałem jakoś delikatnie obrócić mocowanie o 90 stopni ale nie idzie. Ma ktoś taki uchwyt i może mi pomóc?

To jest bez wątpienia jedna z lepszych propozycji w tej kasie. Nawet podstawowa nie modowana.
Ostatnio wyłapałem promocję na tą latarkę i właśnie leci do mnie z Chin za niecałe 33 zł. Ale niestety dioda o zimnej barwie. Jeśli dojdzie będzie porównanie do latarki po modach ;-)

5 godzin temu, Zaghi napisał:

Witam Mactronic swietne oswietlenie rowerowe według mnie, mam zestaw na tył mactronic red line , na przód mactronic noise ,  mam  zamiar  jeszcze dokupic red line na tył i white line na przód .

Jak dla mnie Prox lepszy :D Polecam sprawdzić:

22047600_702141653314809_1608165389_o.jpg
  • Lubię to! 1

W trekkingu dziewczyny siedzi BM 40 lux na prądnice, ja w moim miałem AXA Blueline 50 lux i padło dziadostwo kiedyś po kilku deszczowych dniach, więc jest jakiś prosty model AXA 30 lux i to spokojnie wystarczy.

Do MTB mam 2 komplety:

http://www.hurt.com.pl/zestaw-lamp-rowerowych-everactive-fl-600-z-uchwytem-everactive-tl-x2,p16009.html

Kupione w promocji chyba nawet poniżej 70 zł i jak za tą cenę warto, nie potrzebuję nic więcej, mam porzadną ładowarkę na 4 ogniwa ładowanie niezależnie, ogniwa 4 nowe dużej pojemności, miały byc do czołówki i chyba z 10 wymontowanych ze starej baterii z laptopa - do lampy rowerowej spokojnie wystarczą.

Lampa ma niby 600 lm, dla mnie w zupełności wystarcza w trybie 25%, a w terenie zwykle 50% czasem tylko 100%, uszczelnienie d.. nie urywa, ale wystarcza.

Kolega ma Convoy S2+ i w porównaniu z tą jest lepiej wykonana, ja potrzebowałem czegoś na szybko i trafiła się w niezłej cenie. Docelowo pewnie za jakiś czas będę się rozglądał za czołówką w stylu Zebra Light na 18650 http://www.zebralight.com/H600w-Mk-IV-18650-XHP35-Neutral-White-Headlamp_p_215.html Lub jakiś inny odpowiednik, podejrzewam że nie będzie problemu z zamontowaniem w rowerze, ale gdyby jednak był jakiś to kupię Convoy S2+ (ever trafi do ojca, jego tania latarka na 18650 od chińczyków już trochę się wysłużyła).

Dnia 7.11.2017 o 12:29, IOO napisał:

Szukam czegoś co by przylegało do sztycy.

Przyjrzyj się MacTronic RedLine. Mam taką od września i już trochę ze mną przeżyła (deszcz, konkretne błoto, kilka twardych lądowań). Przylega znakomicie, daje bardzo ładne światło, jedyny minus to słaba gumka mocująca. Jako że trzeba ją demontować do ładowania zauważyłem że już się przeciera, zaraz planuję wysłać do producenta maila z pytaniem co zamierzają z tym zrobić i załączyć zdjęcia, gdy się ustosunkują podzielę się wiedzą. Poniżej fotka jak prezentuje się przypięta do ramy węższą gumką (na próbę).

redline.jpg mactronic gumka mocująca.jpg

Przy okazji wywołanego Convoya S2. Mam od kilku dni, na razie użyłem raz. Przy ustawieniu na max ogniwo zżera błyskawicznie, świeci nieźle. Za to uchwyt z gumą tragiczny. Podczas przejażdżki, lub powrotu na bagażniku samochodu wyleciała mi gumka z cybantu i na jutrzejszą przejażdżkę będę musiał coś wykombinować żeby nie latało. Docelowo muszę jakiś porządny uchwyt znaleźć.

Edytowane przez pizzaq
  • Pomógł 1

@MadOnion porównując do EverActive FL-300 to zjadło błyskawicznie, bo w 2 godziny. Muszę sprawdzić z ogniwem które mam właśnie do FL-a. Oczywiście jasność zupełnie inna co oczywiście wpływa na zużycie. Dzisiaj wieczorem jest plan żeby zamienić ogniwa w lampkach i jazda w świat.

Reakcja MacTronic błyskawiczna: wiadomość ze zdjęciami wysłana wczoraj o 21:48, dzisiaj e-mail od szefa serwisu i zarządzania jakością że nowe gumki już zostały wysłane pocztą. Jestem pod wrażeniem.

• Lubię to! 1