axel Opublikowano 24 Października 2017 Opublikowano 24 Października 2017 (edytowane) mam problemy z napędem 3 na 9 na 7 8 i 9 przeskakuje łańcucha kasecie przy mocniejszym nacisku na korbę osprzęt deore pomocy Edytowane 25 Października 2017 przez axel
kristof1666 Opublikowano 24 Października 2017 Opublikowano 24 Października 2017 (edytowane) pewnie łańcuch wyciągnął się podaj orientacyjny przebieg oraz kiedy/czy był zmieniany łańcuch i kaseta?? Edytowane 24 Października 2017 przez kristof1666 1
axel Opublikowano 24 Października 2017 Autor Opublikowano 24 Października 2017 zmieniałem cały napęd i nic
Gość Opublikowano 24 Października 2017 Opublikowano 24 Października 2017 Jeśli kaseta i łańcuch są nowe nie ma prawa się tak dziać... Przerzutka.płynnie zmienia wszystkie biegi?
axel Opublikowano 24 Października 2017 Autor Opublikowano 24 Października 2017 tak przerzutka działa dobrz sprawdzałem ją w innych rowerach i jest dobrze
Gość Opublikowano 24 Października 2017 Opublikowano 24 Października 2017 tak przerzutka działa dobrz sprawdzałem ją w innych rowerach i jest dobrze Łańcuch jest odpowiednio dobrany do napędu?
hanus Opublikowano 24 Października 2017 Opublikowano 24 Października 2017 Łańcuch do kaset 9rz? Może jest za długi? Czy łańcuch jest naciągnięty przez wózek przerzutki gdy łańcuch jest na najmniejszej zębatce z przodu i z tyłu? A nie masz przypadkiem może krzywego haka przerzutki? Jeśli możesz to zrób zdjęcie od tyłu dla tylnej przerzutki 1
kristof1666 Opublikowano 25 Października 2017 Opublikowano 25 Października 2017 może krzywy hak, albo krzywa oś piasty?? 1
Gość Opublikowano 25 Października 2017 Opublikowano 25 Października 2017 Nagraj filmik dokładnie pokazujący problem, myślę, że wtedy wymyślimy ocb...
axel Opublikowano 25 Października 2017 Autor Opublikowano 25 Października 2017 (edytowane) Dnia 24.10.2017 o 21:48, zibi_j1 napisał: łańcuch obliczyłem i skróciłem go na odp długość SpiderMAN pastorom się nagrać film jutro Edytowane 25 Października 2017 przez axel
kristof1666 Opublikowano 28 Października 2017 Opublikowano 28 Października 2017 zrób dokładniejsze zdjęcia zębów kasety, 4 najmniejsze zębatki już mają ślady zużycia, ale niech inni się wypowiedzą
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się