Skocz do zawartości

problemy z napędem 3 na 9


axel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

mam problemy z napędem 3 na 9 na 7 8 i 9 przeskakuje łańcucha kasecie przy mocniejszym  nacisku na korbę

osprzęt deore

pomocy:(

Edytowane przez axel
Opublikowano (edytowane)

pewnie łańcuch wyciągnął się
podaj orientacyjny przebieg oraz kiedy/czy był zmieniany łańcuch i kaseta??

Edytowane przez kristof1666
  • Lubię to! 1
Opublikowano

Jeśli kaseta i łańcuch są nowe nie ma prawa się tak dziać... Przerzutka.płynnie zmienia wszystkie biegi?

Opublikowano

tak przerzutka działa dobrz sprawdzałem  ją w innych rowerach i jest dobrze  

Opublikowano
tak przerzutka działa dobrz sprawdzałem  ją w innych rowerach i jest dobrze  
Łańcuch jest odpowiednio dobrany do napędu?
Opublikowano

Łańcuch do kaset 9rz? Może jest za długi? Czy łańcuch jest naciągnięty przez wózek przerzutki gdy łańcuch jest na najmniejszej zębatce z przodu i z tyłu? A nie masz przypadkiem może krzywego haka przerzutki? Jeśli możesz to zrób zdjęcie od tyłu dla tylnej przerzutki :)

  • Lubię to! 1
Opublikowano

Nagraj filmik dokładnie pokazujący problem, myślę, że wtedy wymyślimy ocb...

Opublikowano (edytowane)
Dnia 24.10.2017 o 21:48, zibi_j1 napisał:

 

łańcuch obliczyłem i skróciłem go na odp długość 

SpiderMAN pastorom się nagrać film jutro 

Edytowane przez axel
Opublikowano

zrób dokładniejsze zdjęcia zębów kasety, 4 najmniejsze zębatki już mają ślady zużycia, ale niech inni się wypowiedzą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...