Skocz do zawartości

RockShox Judy SL -manetka blokady skoku na kierownicę


Javor81

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Mam prośbę o małą poradę. W Treku X-Caliber 8 mam amortyzator RockShox Judy SL z blokadą TurnKey w prawej goleni widelca.

Chciałem zamontować na kierownicy manetkę do blokady skoku amortyzatora. Coś słyszałem, że nie wystarczy zakup zestawu manetki typu PopLock ale konieczna będzie również wymiana tłumika w widelcu? W różnych dostępnych w internecie "zestawach" manetka+tłumik nigdzie nie ma wzmianki, że pasuje do RockShox Judy SL. Piszą że pasuje do Recon lub do Gold... Znalazłem kilka negatywnych opinii osób, które wymieniły w Judy SL tłumik +zamontowały manetkę i twierdzą, że nie działa to tak jak powinno. Czy ktoś z Was robił taką przeróbkę i może potwierdzić że to działa i ewentualnie może wskazać właściwy zestaw do takiego widelca? 

Będę wdzięczny za pomoc i podpowiedź.   

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...