Skocz do zawartości

Dobór kółek do przerzutki Deore


mikolaj.m2004

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz do Token Polska.  Pasiek ładnie Tobie dobierze kółeczka do przerzutki do modelu i do budżetu (na zwykłych łożyskach , ceramikach etc) I wcale nie muszą mieć tyle zębów co w oryginale. Dolne możesz dać większe  wtedy zwiększa się precyzja prowadzenia łańcucha. Wszystko profesjonalnie Tobie tam doradzi .

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.04.2023 o 10:23, TrocheBiegam napisał:

Bo fajnie wyglądają. Dla wielu pasjonatów to wystarczający powód. 2400 komentarzy i jeszcze nie zrozumiałeś? 

Tym bardziej że ich nie widzisz podczas jazdy ;) Rozumiem jakieś pedały które lepiej trzymają buta, chwyty, lepiej dobraną kierownicę... ale kółka przerzutki, które bedą momentalnie hałasować i stracą uzębienie 3x szybciej niż fabryczne jakoś do mnie nie przemawiają.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, vdcmike napisał:

Tym bardziej że ich nie widzisz podczas jazdy

A jak stoisz obok roweru? Rower stoi też czasami oparty o ścianę i można sobie na niego popatrzeć. Co to znaczy momentalnie? Może raz w tygodniu robi na rowerze kółko po parku, a przez resztę czasu rower stoi w salonie i cieszy oko? Po co kierowcy montują felgi za 10 tys, skoro ich nie widzą podczas jazdy? 🤣 Tak dużo pytań, a tak mało odpowiedzi.. Myślę, że każdy powinien wydawać swoje pieniądze na co chce i na to co mu sprawia przyjemność. Ja też kiedyś zamontuje sobie Garbaruka i wrzucę tu fotkę żeby jedni cieszyli oko, a inni mieli zagadkę. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...