Skocz do zawartości

[Wyczerpany] Marka Diadora - opinie


Robak88

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Poszukuję nowych butów zarówno MTB, jak i na szosę i całkiem przypadkiem natrafiłem na markę Diadora. Pierwszy raz o niej słyszę, a jeżeli chodzi o wygląd to bardzo mi się podobają. Cena też nie jest jakaś kosmiczna, akurat są na wyprzedaży sięgającej nawet 50%. Miał ktoś z was z tą firmą do czynienia? Bardzo mi zależy na opinii.

Edytowane przez Robak88
Opublikowano

OOOO kolego też właśnie ostatnio zastanawiałem się też nad butami Diadory na szosę i chętnie poczytam jakieś opinie na ten temat :) 

Ktoś coś użytkuje?

Opublikowano

Był 2003 r .Stało się.Kupiłem .Pierwsze buty mtb -Diadora :)  Zbyt wile wam nie powiem, bo pamięć nie ta ;) Pamiętam tyle. Buty na 3 rzepy ,przejeździłem z jakieś  30 000 km na nich .Trochę szosy ,góry las. Co w nich padło ?. To górny rzep ,przestał trzymać ale to przez błoto,mnóstwo błota. Kupiłem w pasmanterii rzep wymieniłem ,jeździłem. Oczywiście rzep z pasmanteria nie był tak wytrzymały jak oryginalny i znów padł. A ja znów wymieniłem. Poza tym nic się nie stało  z butami nic nigdzie nie pękło,nic się nie popruło tylko się po jakimś czasie znudziły :P . W zasadzie minusem by był tylko ten rzep, gdyby nie to ,że kupiłem nowe - specialized jakieś tam podstawowe na 3 rzepy. I wtedy ukazała się kolejna wada butów diadora (nie tylko tych ) Wygoda .Po prostu buty specialized  pod względnym wygody zabiły diadore.One nawet nie był godne leżeć przy specach.Wtedy myślałem  ,że to od butów teraz wiem,że w dużej mierze od wkładki. Wkładka w butach Diadora był płaska jak deska natomiast w specach był wyprofilowana i trochu grubsza ,wtedy nie sądziłem ,że ma to aż tak duży wpływ na komfort. Ogolenie z butów byłem zadowolony,solidne wytrzymałe buty .Żeby nie było, rzep w specach po jakimś czasie tez padł. A co teraz produkują ? Nie mam pojęcia.

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...