Skocz do zawartości

Zestaw do Tubeless. Jaki?


Mathew222

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam rower Kross Level b7 i chciałbym przerobić koła z dętek na system tubeless.

Producent podaje, że felga już jest z tym systemem tylko potrzeba zalać płynem i zamontować wętyl.

Prosiłbym abyście polecili jakiś zestaw godny uwagi by przerobić te koła.

Odnośnik do komentarza

Stosowalem mleczka Stan's Notubes oraz Slime, jedno i drugie mogę polecić z czystym sumieniem. Spełniały swoje zadania w 100 %. Wentyle miałem również Stan's i działały jak należy. Teraz będę zakładał wentyle DT SWISS jak je przetestuje to napiszę jak się spisują. 

 

Pozdrawiam,

Artur 

  • Pomógł 1
Odnośnik do komentarza

Warto też dodać że są dwa typy zaworów do TL z wykręcanym wkładem lub montowanym na stałe. Tutaj sprawa jest o tyle istotna że np przez zawór z wykręcanym wkładem możemy zaaplikować mleczko bez konieczności wyciągania "kawałka opony" z obręczy. Są też różne długości zaworów odpowiednie do typu (grubości) obręczy. ;)

Mleczko Stan'a jest bardzo dobre to samo można powiedzieć o DOC Blue Schwalbe (nie jestem pewny ale chyba Stans robi dla Schwalbe więc może to być dokładnie ten sam produkt).

  • Pomógł 2
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...