Skocz do zawartości

Za krótki łańcuch???


WeronikaKaminska

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Cześć, w tamtym tygodniu odebrałam rower z serwisu. Powiedzcie mi proszę czy tylko ja uważam że ten łańcuch jest za krótki? Zapytałam w serwisie i Pan który wymieniał kasetę i łańcuch uważa, że po zdjęciu nie jest w stanie stwierdzić🤦🏻‍♀️ kupiłam nowy łańcuch i będę go sama wymieniać w sobotę… co byście zrobili z tym krótkim łańcuchem? Można dosztukować brakujące ogniwa? 

 

 

D4D872D8-6D06-4468-921F-A6161A5BCB70.jpeg Edytowane przez WeronikaKaminska
Opublikowano

jeżeli stary łańcuch nie jest wyciągnięty to można dołożyć brakujący kawałek

Opublikowano

To jest nowy łańcuch, tydzień temu założony. 

Opublikowano

a jest za krótki? sprawdź w instrukcji producenta. łańcuchy skraca się z zapasem tylko 2 lub 4 ogniw, więc może jest ok? A jeżeli nie jest dobry to niech serwisant wymieni Ci łańcuch na prawidłowy na własny koszt

Opublikowano

Nie znam się, po prostu na najlżejszym biegu wygląda to tak jak na zdjęciu. Jeszcze nigdzie nie widziałam żeby wózek przerzutki był tak skrajnie wysunięty… fabrycznie montowany napęd miał trochę luzu jeszcze, a tu na najlżejszym biegu łańcuch jest napięty na maxa, boje się że może się zerwać na podjeździe a co gorsza rozwalić napęd. Niestety nie mam instrukcji. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...