Skocz do zawartości

Licznik Sigma ROX 4.0, a czujniki ANT+


TheBiSHoP
Przejdź do rozwiązania Rozwiązany przez craroce,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Zamierzam zamówić licznik ROX4.0. Nie miałem nigdy do czynienia z systemem ANT+ i tu pytanie czy muszę kupić czujniki prędkości i kadencji sigmy czy mogę zakupić dowolne czujniki ANT+?

Odnośnik do komentarza
  • Rozwiązanie

Dowolne. ANT+ to protokół komunikacji. Każde akcesorium z obsługą ANT+ będzie działać. Czujniki polecam marki Magane. Mam i polecam, działają bez zarzuty.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź. Ogólnie tak mi się wydawało, że tak to powinno działać ale nie miałem pewności. Co prawda zaryzykowałem i zamówiłem zanim otrzymałem odpowiedź i akurat jak losowałem co kupić padło na "Meilan".

Odnośnik do komentarza

Pierwsze jazdy, pierwsze problemy. Do licznika mam podpięty czujnik Meilan C1 Strasznie niska jest rozdzielczość pomiaru. Najwyższe zaznaczone wartości to 28, 32, 37 kmh i nic pomiędzy. Drażni strasznie jak jedziesz wmiare równo a licznik przeskakuje 28 - 32 co chwile. Odczyt w trybie GPS działa dużo lepiej ale jak to GPS ma opóźnioną reakcje więc chciałbym korzystać z czujnika na kole, Jak myślicie czy to wina licznika i tak będzie czy taniego czujnika? 

sigma.jpg
Odnośnik do komentarza

Także sam sobie odpowiedziałem, zamówiłem oryginalny czujnik SIGMY i odczyt działa tak jak powinien także jeśli ktoś miałby ochotę na czujniki Meilan to sobie je wybije z głowy. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...