Skocz do zawartości

AM w góry

Wojtek1993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Po miesiącu spedzonym z rowerem xc i 600 km głównie w górach (taki urok mieszkania na południu) zdecydowałem, że chciałbym coś dającego więcej możliwości na zjazdach. Budżet powiedzmy 11-12k najbliżej mi do gianta trance x3. Slaby osprzęt ale podobno bardzo fajne zawieszenie, a jest to element, na którym głównie mi zależy, osprzęt zawsze mozna z uogradeowac, ponadto pojawiła sie możliwość zakupu treka shlasha, oraz orbei occam. Jak wedlug was prezentują sie te rowery. Zależy mi na w miare fajnych możliwościach zjazdowych, lecz jednak chciałbym aby rower jeszcze przyzwoicie podjeżdżał. Jeśli możecie polecić coś w podanym przedziale cenowym to bardzo chętnie posłucham propozycji. Tak jak wspomniałem głównie zależy mi na fajnej bazie (rama+zawias) osprzęt nie ma praktycznie w tym momencie dla mnie znaczenia. Ma to być rower do jazdy dla przyjemności a nie do osiągania jakichś sportowych wyników. Po prostu aby czerpać coraz więcej przyjemności z jazdy w górach, która już byla bardzo fajna na sztywniaku. 

Ja też na południu jeżdżę na XC i zdecydowałem się na Orbea oiz, mierzyłem się do Occama ale trail to nie dla mnie,ale Occam to całkiem spoko rower. Orbea daje dożywotnią gwarancję na ramę.