Hęcior Opublikowano 26 Sierpnia 2021 Opublikowano 26 Sierpnia 2021 (edytowane) Hej Zawsze mierze przykrok na boso i ustawiam siodło w rowerach od środka korby do siodła na -10cm od tego wymiaru. Pytanie jak to się ma jak jeżdżę na szosie w SPD i butach MTB gdzie wiadomo ze jest wysoki bieznik i pewnie dochodzi około 2cm.Dajcie znać czy tak jest ok. Pytanie drugie odkąd jeżdżę na szosie narzekam na lewe biodro a właściwie raczej mięśnie okalające te okolice.Siodło jest wygodnę ale mam wrażenie że własnie lewa część tyłka bardziej naciska i może przez to te dolegliwości. Czy ktoś miał podobnie może jakieś podpowiedzi? Coraz bardziej myślę nad bikefittem tylko czy jak się okaże że dolegliwości nie są związane z rowerem to nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto? Edytowane 26 Sierpnia 2021 przez Hęcior
mataman Opublikowano 27 Sierpnia 2021 Opublikowano 27 Sierpnia 2021 Zrobienie bikefitting to nigdy nie są pieniądze wyrzucone w błoto.
Hęcior Opublikowano 28 Sierpnia 2021 Autor Opublikowano 28 Sierpnia 2021 Hej chodzi mi o to że odkąd jeżdżę na szosie mam dolegliwości wspomnianych okolic biodra jak i odcinka lędzwiowego. Dlatego też ostatnio chodzę po ortopedach bo na zdjęciach rtg są jakieś nieprawidłowości i pytanie czy bikefitt pomoże?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się