Skocz do zawartości

Co sądzicie o rowerze Dartmoor Primal Intro 2021 (27,5)?

Sewcio

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Macie może oceny, opinie o rowerze Dartmoor Primal Intro 2021 27,5? Używałbym go na hopach, dropach, zjazdach tylko w krakowskim terenie. Nie mam w planie bikeparków i gór, maksymalna trudność terenu to trasy enduro w lesie wolskim. Dodam że jestem średnio zaawansowanym, o wytrzymałość komponentów się nie boje, tylko pytam o to jak sprawuje się ta przerzutka, amortyzator, hamulce, koła itp. Z góry dziękuję za wszystkie rady i opinie. 

A i powiedzielibyście żebym kupił horneta aczkolwiek chce nie wykorzystać pełnego budżetu 5k.

"O wytrzymałość komponentów się nie boje". Nie zdajesz sobie sprawy jak słabe są te podstawowe. Są najniższych lotów. Dartmoory nie są złe ale tylko w tych wyższych wersjach. Z lakierem to prawda - jak kupisz Dartmoora musisz go od razu okleić całego folią przezroczystą samochodową. (nie musi być 3M)

Miałem Blackbirda Intro (ogólnie rama mi się mega podobała) ale przez fabryczne hamulce wypadłem z trasy i złamałem palec. Hamulce nie nadają się do żadnego hamowania awaryjnego. Ich podstawowe amortyzatory to też dramat, nie wspominając o innych rzeczach jak korba z której wypadały mi inserty czy nie trzymające się butów platformy. Jak chcesz, żeby rower tylko jeździł do przodu w terenie to kup sobie zwykłe MTB Treka czy coś. 

Edytowane przez arturchory