Skocz do zawartości

do 6000 zl trail ??


matysziom

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie, zacznę od tego ze od ok 2-3 tyg szukam roweru dla siebie i chyba zle szukałem bo wybierałem rower do XC (teraz jestem mądrzejszy przez forum, do tej pory myślałem ze góral to góral )

nie jeździłem na rowerze z 15 lat. to do czego chciałbym aby rower mi sluzyl to jazda po parkach, ściezkach rowerowych  z dzieckiem (montaż fotelika to konieczność), ale tez samodzielnie chciałbym sie wybrać na fajniejsze ścieżki i trochę szybciej pojeździć po lesie, coś poskakać ale bez większych chopek... 

czyli rower ma bym trochę uniwersalny, ale tez nadawać sie do bardziej agresywnej jazdy... tak aby byl dla mnie bezpieczny...

Nie zamierzam sie sciagac w żadnych maratonach XC, rower ma mi sluzyc do funu, obczailem juz sobie jakies lekkie trasy enduro na miejscu i planuje sie tam wybrać. 

wiec teraz pytanie jaki to ma bym rower ? enduro? trail ? co w przedziale do 6tys polecacie ?? 

mam 180cm wzrostu waga 80kg 

Edytowane przez matysziom
Odnośnik do komentarza

Ja po przeczytaniu Twojego opisu poszedłbym w sztywny rower z amortyzacją z przodu. Do 6000zł spokojnie znajdziesz różne modele. Kwestia też jak dużo planujesz jeździć, bo 6 tyś to spora kwota i szkoda gdybyś stracił zapał po 2 msc jak przyjdzie październik;) Popatrz co się Tobie podoba wizualnie i daj linka, zobaczymy co to za maszynka. Teraz też nie można być bardzo wybrednym, bo są braki towarowe lekkie, ale cały czas można coś fajnego dostać - nawet nowego fulla w tej kwocie kupisz;) Jak np. Kross Earth 1.0 (ale nie wiem jak z fotelikiem)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...