Skocz do zawartości

Mój Giant Roam 0 2020 - rozm. M do sprzedania

KubaŻary

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie jest to zabronione na forum, a nie znalazłem działu z giełdą, chciałbym ogłosić swoją rurkę na sprzedaż. Rower to praktycznie całkowita seria z małym wyjątkiem w postaci jeszcze nie użytego siodełka SelleRoyal Raspiro. Na wyposażeniu tylkna lampka prosto z Chin ;) oraz dwie przednie. Jedna to Kross GYRO (cena 249 PLN) mocowana do mostka a druga to Prox mocowana na kierownicę za pomocą silikonowego paska. W zestawie razem z rowerem jest licznik Sigma w jakieś w miarę podstawowej wersji (ma może z osiem miesięcy). Dodatkowo dorzucam całkowicie nowy, zapakowany wkład suportu TOKEN TK878EX-RED oraz pokrowiec na telefon wraz z uchwytem (zestaw z jakiegoś niemieckiego EBAYa.

Do roweru w salonie dołożyli mi błotniki i nóżkę.

Rower ma na liczniku najechane 845km. Chcę sprzedać, bo przed zmianą pracy miałem 11km a teraz 22km w jedną stronę i nie bardzo jest rano jak wstać, żeby zdążyć nim na 6:00. A szkoda, żeby stał nie używany.

Cena jaka mnie interesuje to 2750 złotych. Biorąc pod uwagę cenę sklepową i stan roweru + akcesoria uważam, że to uczciwa cena. 

Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt 796-411-723. Aktualnie rower jest ze mną w Niemczech i będę potrzebował chwilę, żeby go sprowadzić do Polski gdyby znalazł się chętny.

Zdjęcia tu:

https://photos.app.goo.gl/5EvYwTCVFbDdMDpJ8

Edytowane przez KubaŻary