Skocz do zawartości

Selle Royal Viper odpowiednik pomocy


Zajcef

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Rower szosowy rama bmw slr 01

Jazda amatorsko sportowa trasy do 100 czasami więcej. 

Jeździłem na chicane 168mm 

Romin 168 za szerokie 

Selle royal supra 145 za wąskie 

Phenom 145 za, wąskie zbut mocno opadają boki 

Moim liderem i najlepszym jest selle royal Viper 145 aleeeeeee

Jest zbyt mocno falowane i ten dziub zbyt mocno w górę uciska mi krocze lub spadam zależy od ustawienia. 

Może ktoś zna podobne mniej falowane bez dzioba w górę?? 

Najchetniej 155mm  

Często siodełka mimo że mają 145 bardzo opadają i wychodzi relatywnie 138/6

Wiec chętniej coś 155 bez, padania i z dziura 

 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, kafarek96 napisał:

Zobacz siodełka Specialized Power Comp (chyba, że Ci zależy na wadze to są lepsze za lepszy $$$ :) ) Pozdro

Jeździłem na ec90 podróba nie wiem jak bardzo się różni od power ori ale jest za krótkie nie siedziało j isie dobrze żeby ktoś polecił Vipera bez tego głupiego zgrubienia na nosie będzie baja 

Odnośnik do komentarza

To jak już tyle siodełek przymierzyłeś i masz wciąż jakieś komplikacje nie warto udać się do ogarniętego bikefittera i sobie pomoc? Bo tak podliczając te wszystkie siodełka to niezła sumka się robi :)

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kafarek96 napisał:

To jak już tyle siodełek przymierzyłeś i masz wciąż jakieś komplikacje nie warto udać się do ogarniętego bikefittera i sobie pomoc? Bo tak podliczając te wszystkie siodełka to niezła sumka się robi :)

Olx kupuje w dobrych w miarę cenach jeżdżę sprzedaje i tak w kółko :).

P.s selle royal supra na sprzedaż 🤭

 

Teraz, Zajcef napisał:

P.s selle royal supra na sprzedaż 🤭

 

Nie ma dobrego w mieście lol

Post napisałem bo może ktoś zna kształtem model podobny do Vipera

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, liftlodz napisał:

Brooks np b17

Gdzie z takim klamotem na szose 🙄 Już bardziej brooks c17 :) Ale osobiście nie jestem zwolennikiem takich wynalazków. 

15 godzin temu, Zajcef napisał:

Nie ma dobrego w mieście lol

To może warto gdzieś podjechać? Chyba, że Ci nie zależy na czasie i lubisz eksperymentować. Ale z ciekawości Ci powiem, że Wrocław, Poznań, Warszawa - chłopaki maja maty tensometryczne i mierzy Ci nacisk i dopierają siodło wg tych parametrów co się wszystko ze sobą zgrywa. 

Z doświadczenia wiem, że ludzie niekiedy po 15 siodeł kupują (oczywiście nie na jeden sezon), a potem ostatecznie i tak idą do bikefittera. Jak jest problem po kilku siodełkach no to albo jest błąd w pomiarze guzów kulszowych czy ustawieniu pochyłości dziobu ( ja wyjściowo ustawiam na -1*) i patrzę jak się zawodnik czuje. Jak boli w kroku to idzie jeszcze w dół, jak zjeżdża z siodełka to daje do 0. 

Pozwoliłem sobie tak napisać bo jak czytam że porównujesz siodełka o szerokości 168, a 145 to jest to taki przestrzał niesamowity (przepaść), że tylko na tej podstawie śmiem twierdzić że niczego nie mierzyłeś. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...