Skocz do zawartości

Bardzo proszę o pomoc

Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowną grupę przychodzę z pytaniem , chce zakupić swojego pierwszego e-bika . Bardzo proszę o opinie o tych modelach https://mocnerowery.pl/rowery-elektryczne-sklep/ktm-macina-lycan-271-21.html#reviews

https://allegro.pl/oferta/bulls-tr3-model-2021-brose-smag-750wh-41cm-s-10587525393

e-bika będę użytkował  , do pracy asfalt polne dróżki jak i wypady do lasu  zasięg nie większy niż 60 km trasa mieszana , o mnie astmatyk a co z tym idzie i waga większa 

Bardzo dziękuje za odpowiedzi 

Patrząc po skoku przedniego to ten Bulls już jest na wyrost. Poza tym wrzucasz rowery w rozmiarze 16 i 19 cali. W butach też masz taki rozrzut? 😀

Przepraszam faktycznie różne rozmiary , chodziło mi bardziej o specyfikacje parametry rowerów , i tak zanim zrobię zakup to przetestuje dany sprzęt i dobiorę odpowiedni rozmiar , to będzie mój pierwszy elektryk dlatego chce poznać opinie osób które znają temat 

Dziekuje 

Na Twoim miejscu szukałbym czegoś na kole 29 cali o skoku max. 120-130 mm i napędzie Shimano lub Bosch. Chyba, że ten las to szutry to wtedy zdecydowanie jakiś sztywniak.

Dziękuje za odpowiedz , niestety sztywniak nie wchodzi w grę , koła 29 nie brałem pod uwagę ale dzięki za podpowiedz porozglądam  się za 29 tak samo , tylko mam 176 wzrostu czy nie będzie za duże 

Jescze raz dziękuje za odpowiedz 

A mam pytanie sprzetowo co byś wybrał KTM czy bullsa , przyznaje w domu mam KTM lecz nie e-baika będę patrzył za kołem 29 i przymierzał się dobrych dwóch co dodałem w ogłoszeniu oraz z kołem 29 

Dziekuje 

AE33ED41-3831-4954-B690-F68D6C39669A.jpeg