Skocz do zawartości

Giant Contact Switch

szanujzajawe

Rekomendowane odpowiedzi

szanujzajawe

Cześć,

przymierzam się do pierwszej sztycy regulowanej i jako, że posiadam rowerek Gianta to myślę o Giant Contact Switch (lub Switch SL).

czy ktoś używa i może coś powiedzieć ? ewentualnie polecacie coś sprawdzonego w podobnej cenie?

Ja mam Switch SL ale dopiero od października, więc ciężko powiedzieć coś o trwałości.

To mój pierwszy myk-myk więc nie mam porównania. Jak dla mnie działa dobrze - opuszcza się i podnosi 🙂

Czytałem o problemach z wycierającą się powłoką ale ponoć to poprawili, zwłaszcza w modelu SL (czy to prawda to nie wiem). Ale też czytałem o fajnym podejściu Gianta do tematu gwarancji w wypadku takich problemów - tak przynajmniej pisali na różnych forach.

Ja wybrałem model SL z uwagi na ponoć lepsze uszczelnienie i dwie manetki do wyboru (chciałem mieć dolną bo mam napęd 1x a górną mam od blokady amora. Chyba też waga jest niższa.

Jest lekki luz w osi ale z tego co wiem to norma w takich sztycach i wogóle tego nie czuć w czasie jazdy. Na tą chwilę nie ma luzów przód/tył ani na boki - ale to jeszcze prawie nówka.

Łatwo i niedrogo można też wymienić w niej kartridż gdyby padł.

Edytowane przez Maksiu79
  • Lubię to! 1