eathan Opublikowano 8 Kwietnia 2021 Opublikowano 8 Kwietnia 2021 Mam pompkę z Lidla. Generalnie działa, ale dwie rzeczy mi przeszkadzają: - sztywna rurka, - zbyt krótka rurka, I zastanawiam się nad tuningiem tej pompki. Próbował ktoś z Was wymienić wężyk na inny? Na przykład na coś takiego: https://allegro.pl/oferta/koncowka-waz-topeak-smart-head-8931624827 Ma to sens? Zadziała?
Gophfer Opublikowano 8 Kwietnia 2021 Opublikowano 8 Kwietnia 2021 Ja do samochodowej pompki https://allegro.pl/oferta/pompka-nozna-samochodowa-z-manometrem-start-polska-9732800082Dokupiłem końcówkę za 9zeta i mam bardzo dobrą uniwersalną. Całość wyjdzie taniej niż sam wężyk z topeak
eathan Opublikowano 8 Kwietnia 2021 Autor Opublikowano 8 Kwietnia 2021 @Gophfer tylko zwróć uwagę, że końcówka to jedno a wężyk to drugie. Jest za krótki za sztywny.
Gophfer Opublikowano 8 Kwietnia 2021 Opublikowano 8 Kwietnia 2021 Ja raczej miałem na myśli kupno nowej pompki i wymianę końcówki na uniwersalną
eathan Opublikowano 8 Kwietnia 2021 Autor Opublikowano 8 Kwietnia 2021 Też rozważam zakup, ale koszt na poziomie 150€ i nie bardzo są dostępne
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się