Skocz do zawartości

Northtec Cayon 2021


Zwiedzacz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, po paru miesiącach śledzenia tego forum wkońcu zakupiłem swój pierwszy od 20 lat rower górski. 

Wybór padł na Northteca Cayon Al 29" i po przejechaniu do tej pory około 100 km po okolicznych lasach i górkach jestem nim mega zachwycony.  To jest kosmos w porównaniu z moim poprzednim rowerem. Prowadzi się go lekko i przyjemnie. Jest dla mnie bardzo wygodny, a przymierzałem już m.in. indianę x7(to jeszcze w zeszłym roku) krossa lvl b6 i Meridę Big nine 60 2x10. 

W ostatniej chwili zdecydowałem sie na zakup rozmiaru 19" a nie 21" przy wzroście 180 cm.

Jedyny minus to do wymiany idą pedały. Są śliskie i bym zaliczył parę razy glebę jak mi noga pojechała z nich.

Plusy:

- waga - 13.4 kg wg producenta. Nie miałem okazji jeszcze go zwarzyć samemu.

- powietrzny amorek

- fabryczne miejsce na montaż bagażnika (w sensie dziury na śruby). Docelowo chcę przełożyć do niego sakwy z trekkinga na jakieś dłuższe wyjazdy

- wygodna pozycja podczas jazdy

- wygodne siodełko

- blokada amortyzatora na kierownicy

Minusy:

- śliskie pedały 

 

 

20210328_181729.jpg
  • Lubię to! 2
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Znajomemu poleciłem tą markę bo szukał jakiegoś mtb i też mega zadowolony. Moim zdaniem lepszy od Krossa. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...