Skocz do zawartości

Siodełko dla amatora


SzalonyPokrecony

Rekomendowane odpowiedzi

SzalonyPokrecony
Opublikowano

Szukam w miarę sensownego siodełka dla amatora, który będzie jeździł do pracy i tak na dłuższe wycieczki z córką.

Do chudzielców nie należę. Nie jestem w stanie zmierzyć mojej pupy...

Patrzałem za siodełkiem za ~60zł i wybór padł na WITKOP MEDICUS 2.0. Co Wy na to? Czy może znajdę coś lepszego? 

Opublikowano
Szukam w miarę sensownego siodełka dla amatora, który będzie jeździł do pracy i tak na dłuższe wycieczki z córką.
Do chudzielców nie należę. Nie jestem w stanie zmierzyć mojej pupy...
Patrzałem za siodełkiem za ~60zł i wybór padł na WITKOP MEDICUS 2.0. Co Wy na to? Czy może znajdę coś lepszego? 
Jak to nie jesteś w stanie zmierzyć pupy? Właśnie powinieneś zacząć od tego wymiaru i wtedy dobierać siodło.

Spróbuj usiąść na tekturze złożonej kilka razy.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

SzalonyPokrecony
Opublikowano

Tłuste dupsko to się wszystko odbija 😂 

A bez mierzenia, tak doradzić coś się nie da? 

Opublikowano

Po 5 latach wskoczyłem ponownie na jednoślad i myślę że siodełko to kwestia przyzwyczajenia. Sam ważę 118kg i po 3 tyg jazdy odczułem poprawę. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Sam osobiście polecam Medicus'a 3.0, jedno z najlepszych siodełek jakie miałem. Cena do jakości i wygody coś pięknego.

Opublikowano

Witam.

Słyszałem opinię, że siodełka WITKOP MEDICUS potrafią trzeszczeć i skrzypieć podczas jazdy. Czy u Was słychać jakieś niepożądane dźwięki z tych siodełek?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...