roberikrowerem1 Opublikowano 3 Kwietnia 2021 Opublikowano 3 Kwietnia 2021 Hej mam kilka pytań odnośnie mojego roweru szosowego z lat 80s. 1. Brak przerzutki tylnej: Czy możecie coś polecić do ok 150 zł? Musi obsłużyć pięciorzędowy wolnobieg. Ważną informacją jest to, że nie ma żadnego haka na przymontowanie tej przerzutki, chyba tylko można na tą śrubę od koła. 2. Brak łańcucha: Myślałem nad firmą KMC czy łańcuch do 6 rzędów będzie pasował? 3. Opony : Według tabelek opona 28-622 powinna się zmieścić. Poprzednio miałem założone na te koła oponki 37-622. Po zdjęciu opon i zmierzeniu obręczy wyszło 20 mm (mierzyłem tylko tę pustą przerwę pomiędzy sciankami koła, pewnie wiecie o co chodzi) 4. Mostek : Jest niekompletny, potrzebuję jakiegoś linka, nie wiem jak go zmierzyć, odkręca się kluczem 24. 5. Sztyca: Potrzebuje sztycę, do tej starej ramy, nie wiem jaki, stara jest krótka i ma 24 mm całej szerokości. Z góry dziękuję za udział w dyskusji
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się