Skocz do zawartości

Retro szosa


roberikrowerem1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej mam kilka pytań odnośnie mojego roweru  szosowego z lat 80s.

1. Brak przerzutki tylnej: Czy możecie coś polecić do ok 150 zł? Musi obsłużyć pięciorzędowy wolnobieg. Ważną informacją jest to, że nie ma żadnego haka na przymontowanie tej przerzutki, chyba tylko można na tą śrubę od koła. 

2. Brak łańcucha: Myślałem nad firmą KMC czy łańcuch do 6 rzędów będzie pasował?

3. Opony : Według tabelek opona 28-622 powinna się zmieścić. Poprzednio miałem założone na te koła oponki 37-622. Po zdjęciu opon i zmierzeniu obręczy wyszło 20 mm (mierzyłem tylko tę pustą przerwę pomiędzy sciankami koła, pewnie wiecie o co chodzi)  

4. Mostek : Jest niekompletny, potrzebuję jakiegoś linka, nie wiem jak go zmierzyć, odkręca się kluczem 24.

5. Sztyca: Potrzebuje sztycę, do tej starej ramy, nie wiem jaki, stara jest krótka  i ma 24 mm całej szerokości.  

Z góry dziękuję za udział w dyskusji

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...