zigus_84 Opublikowano 29 Marca 2021 Opublikowano 29 Marca 2021 witam czy ktoś może pokazać (najlepiej na fotkach lub filmik) jak zabrać się do odkręcenia tylnego koła z silnikiem? pozdrawiam
Administrator SzajBajk Opublikowano 31 Marca 2021 Administrator Opublikowano 31 Marca 2021 Koło z silnikiem elektrycznym odkręca się po odłączeniu kabla, jak w poniższym filmie, ale w odwrotnej kolejności. Przy ściąganiu koła zwracaj uwagę na kolejność podkładek oraz to, czy znajdują się po wewnętrznej, czy też zewnętrznej stronie haków ramy. Nierzadko rama będzie wymagała rozepchania podczas wkładania koła. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się