enderam Opublikowano 28 Marca 2021 Opublikowano 28 Marca 2021 Czy używa z Was ktoś koła szosowe polskiego kołodzieja, firmy FALCON 38mm pod oponę (tubeless) na dt350? https://falconwheels.pl/produkt/38mm-pod-opone-tubeless-hamulec-na-obreczy/ Jakie macie opinie, jak oceniacie je w stosunku do Evanlite, No limited? Warto zainwestować takie pieniądze? Cena przystępna w stosunku do innych producentów.
lukasz1987 Opublikowano 28 Marca 2021 Opublikowano 28 Marca 2021 2 godziny temu, enderam napisał: Czy używa z Was ktoś koła szosowe polskiego kołodzieja, firmy FALCON 38mm pod oponę (tubeless) na dt350? https://falconwheels.pl/produkt/38mm-pod-opone-tubeless-hamulec-na-obreczy/ Jakie macie opinie, jak oceniacie je w stosunku do Evanlite, No limited? Warto zainwestować takie pieniądze? Cena przystępna w stosunku do innych producentów. Sam właśnie kupiłem 60 mm. Jestem ciekaw, czy ktoś tutaj ma i podzieli się opinią na temat tych kół 😊. Po galerii Falcon widać, że do dobrych rowerow montowane, ponadto certyfikat UCI. A komponenty mają takie same jak inne firmy: Evanlite, Vinci, No Limited..
enderam Opublikowano 28 Marca 2021 Autor Opublikowano 28 Marca 2021 Daj znać jak odczucia po pierwszych jazdach?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się