Skocz do zawartości

Koła szosowe FALCON 38mm pod oponę


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy używa z Was ktoś koła szosowe polskiego kołodzieja, firmy FALCON 38mm pod oponę (tubeless) na dt350?

https://falconwheels.pl/produkt/38mm-pod-opone-tubeless-hamulec-na-obreczy/

Jakie macie opinie, jak oceniacie je w stosunku do Evanlite, No limited? Warto zainwestować takie pieniądze? Cena przystępna w stosunku do innych producentów.

Opublikowano
2 godziny temu, enderam napisał:

Czy używa z Was ktoś koła szosowe polskiego kołodzieja, firmy FALCON 38mm pod oponę (tubeless) na dt350?

https://falconwheels.pl/produkt/38mm-pod-opone-tubeless-hamulec-na-obreczy/

Jakie macie opinie, jak oceniacie je w stosunku do Evanlite, No limited? Warto zainwestować takie pieniądze? Cena przystępna w stosunku do innych producentów.

Sam właśnie kupiłem 60 mm. Jestem ciekaw, czy ktoś tutaj ma i podzieli się opinią na temat tych kół 😊.

Po galerii Falcon widać, że do dobrych rowerow montowane, ponadto certyfikat UCI. A komponenty mają takie same jak inne firmy: Evanlite, Vinci, No Limited..

Opublikowano

Daj znać jak odczucia po pierwszych jazdach? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...