przemas Opublikowano 23 Marca 2021 Opublikowano 23 Marca 2021 Chcę wymienić kółka przerzutki tylnej Sram X9 z 2010 r. Mam już nowe oryginalne. Pytanie, bo nie zaznaczyłem sobie wcześniej. Rozumiem że kółko z napisem Lower Pulley ma być na dole, tylko nie wiem jak że strzałką? W stronę kiery? Drugie kółko jest bez napisów oraz strzałek, więc tutaj będzie obojętnie? Niestety w manuału nic o tym nie mówią.
Rafu Opublikowano 23 Marca 2021 Opublikowano 23 Marca 2021 Strzałka oznacza kierunek obrotu kółka podczas pedałowania (normalnie do przodu ). 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się