Filip Albrecht Opublikowano 23 Marca 2021 Opublikowano 23 Marca 2021 Witam mam pytanie mianowicie niedawno wymieniłem łańcuch na KMC X11EL na początku łańcuch dział bez zarzutów ale pio nie długim czasie łańcuch co jakiś czas przeskakuje mi na dwóch najmniejszych zębatkach tylniej przerzutki. Ustawiałem przerzutki na linkach i na śrubkach ale problem jest dalej....Co może być powodem przeskakującego łańcucha?
abra Opublikowano 23 Marca 2021 Opublikowano 23 Marca 2021 Zużyte zębatki kasety. Gdy zmieniasz mocno wyeksploatowany łańcuch na nowy, to trzeba też wymienić kasetę. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się