Gość Opublikowano 21 Marca 2021 Opublikowano 21 Marca 2021 Cześć, chciałbym samodzielnie wymienić manetkę zmiany biegów (SRAM Eagle NX na SRAM Eagle GX) w napędzie 1x12. Wiem, że przed zmianą muszę "zrzucić" łańcuch na najmniejszą zębatkę, a następnie przystąpić do dalszej części i tutaj pojawiają się pytania... 1. Czy wystarczy, że zdejmę manetkę wyciągając linkę przez kable prowadzące, a następnie założę nową manetkę wprowadzając nową linkę dokręcając przy tylnej przerzutce taką samą długość linki i wszystko będzie działało? 2. Czy jeszcze napęd będzie wymagał dodatkowej regulacji na samej tylnej przerzutce i przy manetce? Wydaje mi się, że jeżeli dokręcę linkę na tej samej długości to wszystko powinno działać prawidłowo 😊 3. Czy ktoś posiada jakąś instrukcję krok po kroku? Dziękuję za pomoc 😊
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się