Skocz do zawartości

Amortyzator SunTour XCR32 ma smar na goleniach górnych.


adrian1997
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez SzajBajk,

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tydzień temu kupiłem rower Romet mustang m6 od Niemca który tylko raz go wyciągnął z piwnicy.

Stan igła, jestem swiezakiem ale widać po prostu małe zużycie niepokoi mnie tylko jedna rzecz mianowicie smar?brud? Na amortyzatorze nie wiem co to jest niżej wstawiam zdjęcia co mam z tym zrobić??

IMG20210315191937.jpg IMG20210315191931.jpg

Rowerowa Szajba
Opublikowano

T o jest normalne po jedzie, jest to brud, Ja usuwam to bawełniana szmatką. 

Opublikowano

Należałoby sprawdzić czy w środku nie ma dramatu jakiegoś typu woda pomieszania z resztkami smaru.

  • Administrator
  • Rozwiązanie
Opublikowano

Zwłaszcza w nowym rowerze, na uszczelkach od zewnątrz może znajdować się nieco smaru, który nie usunięty będzie gromadził na sobie kurz i brud. Jeżeli jednak po wytarciu go z goleni czystą ścierką zauważysz, że po jeździe znowu się tam pojawia, oznaczać to będzie, że uszczelki to przepuszczają na zewnątrz, choć w Twoim przypadku pewnie tak nie jest.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...