Nikt Ważny Opublikowano 12 Marca 2021 Opublikowano 12 Marca 2021 Dzień Dobry, mam manetkę Shimano v-brake ST-EF51-8R i po wymianie linki działają mi tylko dwa pierwsze przełożenia czyli 1 i 2. Jakieś pomysły co mogłem zepsuć albo co mam naprawić?
Nikt Ważny Opublikowano 13 Marca 2021 Autor Opublikowano 13 Marca 2021 A gdzie, bo tymi śrubami przy przerzutce wyregulowałem
bombka Opublikowano 14 Marca 2021 Opublikowano 14 Marca 2021 8 godzin temu, Nikt Ważny napisał: A gdzie Naciągnij ponownie linkę, widocznie "ułożyła" się i jest za słabo naciągnięta, później doreguluj śrubą baryłkową.
elmapeto Opublikowano 14 Marca 2021 Opublikowano 14 Marca 2021 Źle naciągnięta linka. Zacznij od nowa. Napnij linkę tak jak należy i skręć. Reszta to regulacja baryłką.
Rozwiązanie Nikt Ważny Opublikowano 14 Marca 2021 Autor Rozwiązanie Opublikowano 14 Marca 2021 Ok, dzięki wszystkim za pomoc.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się