Skocz do zawartości

Niedziałające przełożenia


Nikt Ważny
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Nikt Ważny,

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień Dobry, 
mam manetkę Shimano v-brake ST-EF51-8R i po wymianie linki działają mi tylko dwa pierwsze przełożenia czyli 1 i 2. Jakieś pomysły co mogłem zepsuć albo co mam naprawić?

Opublikowano

A gdzie, bo tymi śrubami przy przerzutce wyregulowałem 

 

Opublikowano
8 godzin temu, Nikt Ważny napisał:

A gdzie

Naciągnij ponownie linkę, widocznie "ułożyła" się i jest za słabo naciągnięta, później doreguluj śrubą baryłkową.

Opublikowano

Źle naciągnięta linka. Zacznij od nowa. Napnij linkę tak jak należy i skręć. Reszta to regulacja baryłką. 

  • Rozwiązanie
Opublikowano

Ok, dzięki wszystkim za pomoc.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...