Skocz do zawartości

Przeskakujący łańcuch po wymianie napędu.


Szymon Cz.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Po wymianie napędu ze Srama NX 12s na:

Przerzutka tył GX/ kaseta XT 12s./ łańcuch XT/ pomiar mocy Spider + zębatka Deckas Narow Wide 32T

mam problem ponieważ łańcuch nie chce ułożyć się na zębach. Przy kręceniu korbą w tył łańcuch delikatnie przeskakuje.

Wykonane wszystkie regulacje i próby.

Czy ktoś ma może jakieś sugestie?

Opublikowano

Zacznij jeździć do przodu 🤣! A serio to jeżeli przy jeździe jest OK to w ogóle bym się tym nie przejmował. Czasami tak bywa w takich napędach.

Opublikowano
W dniu 9.03.2021 o 08:55, Szymon Cz. napisał:

nie chce ułożyć się na zębach.

Do przodu też przeskakuje? Jak nie, to nic się nie dzieje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...