Wbrs87 Opublikowano 7 Marca 2021 Opublikowano 7 Marca 2021 (edytowane) Siema, witam wszystkich serdecznie. Mam mały problem ponieważ w trakcie transportu roweru urwała mi się klamka przedniego hamulca, mianowicie wisi na zawiasie lecz element dosciskający tłoczek stracił swoje mocowanie. Generalnie nie było wycieku i jak się dobrze włoży to da radę jeździć lecz potrafi wyskoczyć. Czy ktoś z forumowiczów miał podobny przypadek? Pozdrawiam Edytowane 24 Marca 2021 przez Wbrs87
Accent_Szaj Opublikowano 7 Marca 2021 Opublikowano 7 Marca 2021 5 godzin temu, Wbrs87 napisał: Wieczorem dorzucę zdjęcie, Tak zrób. Generalnie heble to najważniejszy element. Ja bym nie bawił się w druciarstwo
Wbrs87 Opublikowano 8 Marca 2021 Autor Opublikowano 8 Marca 2021 Jakbym miał drutować to nie pytał bym jak to zrobić;) dziś powinienem wrzucić zdjęcie przypadku. Przy dwójce dzieciaków plany się czasem zmieniają:)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się