Skocz do zawartości

Hope Mono mini


Wbrs87

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Siema, witam wszystkich serdecznie. Mam mały problem ponieważ w trakcie transportu roweru urwała mi się klamka przedniego hamulca, mianowicie wisi na zawiasie lecz element dosciskający tłoczek stracił swoje mocowanie. Generalnie nie było wycieku i jak się dobrze włoży to da radę jeździć lecz potrafi wyskoczyć. Czy ktoś z forumowiczów miał podobny przypadek?

Pozdrawiam 

IMG_20210320_1504309.jpg Edytowane przez Wbrs87
Opublikowano
5 godzin temu, Wbrs87 napisał:

Wieczorem dorzucę zdjęcie,

Tak zrób. Generalnie heble to najważniejszy element.  Ja bym nie bawił się w druciarstwo

Opublikowano

Jakbym miał drutować to nie pytał bym jak to zrobić;) dziś powinienem wrzucić zdjęcie przypadku. Przy dwójce dzieciaków plany się czasem zmieniają:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...