mr.high Opublikowano 6 Marca 2021 Opublikowano 6 Marca 2021 Witam jakie tarcze dobrać do hamulców Magura MT4 ? (rower trek x Caliber 7 'L koła 29) tak żeby były kompatybilne z w/p modelem roweru oraz Hamulcami MT4 Proszę o odpowiedź. Dzięki
Rozwiązanie elmapeto Opublikowano 7 Marca 2021 Rozwiązanie Opublikowano 7 Marca 2021 7 godzin temu, mr.high napisał: Witam jakie tarcze dobrać do hamulców Magura MT4 ? (rower trek x Caliber 7 'L koła 29) tak żeby były kompatybilne z w/p modelem roweru oraz Hamulcami MT4 Proszę o odpowiedź. Dzięki Pytasz o rozmiar czy sposób mocowania?
mr.high Opublikowano 7 Marca 2021 Autor Opublikowano 7 Marca 2021 38 minut temu, elmapeto napisał: Pytasz o rozmiar czy sposób mocowania? Rozmiar i sposób mocowania tak aby hamulce MT4 i tarcze które nie wiem jakie powinny być ,były adekwatne do modelu roweru
elmapeto Opublikowano 7 Marca 2021 Opublikowano 7 Marca 2021 4 minuty temu, mr.high napisał: Rozmiar i sposób mocowania tak aby hamulce MT4 i tarcze które nie wiem jakie powinny być ,były adekwatne do modelu roweru Sposób mocowania sześć śrub lub centerlock w zależności od rodzaju piasty. Rozmiar w zależności od potrzeb 160mm to podstawa. Możesz dać 160 na tyl i 180 przód.
mr.high Opublikowano 7 Marca 2021 Autor Opublikowano 7 Marca 2021 Dziękuję serdecznie za pomoc pozdrawiam ✌️
Accent_Szaj Opublikowano 7 Marca 2021 Opublikowano 7 Marca 2021 2 godziny temu, mr.high napisał: Rozmiar i sposób mocowania tak aby hamulce MT4 Pod Magure masz inne adaptery niż Shimano. Tarcze możesz wybrać dowolne. Ja polecam RT66 cena/jakość. (X-caliber 7 masz 6 śrub)
mr.high Opublikowano 7 Marca 2021 Autor Opublikowano 7 Marca 2021 1 godzinę temu, Accent_Szaj napisał: Pod Magure masz inne adaptery niż Shimano. Tarcze możesz wybrać dowolne. Ja polecam RT66 cena/jakość. (X-caliber 7 masz 6 śrub) a czy ta tarcza Magura magura Disc 4 160mm 160mm "6 będzie kompatybilna z hamulcem magura mt4 ? Proszę ponownie o pomoc z góry dziękuję
Accent_Szaj Opublikowano 7 Marca 2021 Opublikowano 7 Marca 2021 39 minut temu, mr.high napisał: Magura magura Disc 4 To nie są jakieś super tarcze, a zwykłe podstawowe. Weź te co pisałem powyżej
mr.high Opublikowano 7 Marca 2021 Autor Opublikowano 7 Marca 2021 1 minutę temu, Accent_Szaj napisał: To nie są jakieś super tarcze, a zwykłe podstawowe. Weź te co pisałem powyżej Ok dzięki serdeczne też tak uważam , ale ogólnie by pasowały te że zdjęcia ? 2 godziny temu, Accent_Szaj napisał: Pod Magure masz inne adaptery niż Shimano. Tarcze możesz wybrać dowolne. Ja polecam RT66 cena/jakość. (X-caliber 7 masz 6 śrub) 5 godzin temu, elmapeto napisał: Sposób mocowania sześć śrub lub centerlock w zależności od rodzaju piasty. Rozmiar w zależności od potrzeb 160mm to podstawa. Możesz dać 160 na tyl i 180 przód. a czy ta tarcza ponieważ Magura dość 4 będzie kompatybilna
Accent_Szaj Opublikowano 7 Marca 2021 Opublikowano 7 Marca 2021 2 godziny temu, mr.high napisał: ale ogólnie by pasowały te że zdjęcia ? Będą
mr.high Opublikowano 7 Marca 2021 Autor Opublikowano 7 Marca 2021 Godzinę temu, Accent_Szaj napisał: Będą Dziękuję serdecznie i ostatnie ważne bardzo pytanie ! Rower x Caliber 7 rama rozmiar L koła 29 . Chcę kupić komplet tzn cały napęd SRAM SX EAGLE 12 -SPEED I tu ma problem bo są oznaczone 34T i 32T Dolny wspornik nie wiem jaki czy SRAM BSA czy SRAM BB92 czy może BB30 ? I długość ramienia korby 175mm /170mm Przesunięcie 3MM czy 6mm ? ? Chodzi mi przede wszystkim żeby był kompatybilny z moim w/w rowerze chodzi o montaż w tej ramię . proszę o pomoc Dziękuję
elmapeto Opublikowano 7 Marca 2021 Opublikowano 7 Marca 2021 57 minut temu, mr.high napisał: Dziękuję serdecznie i ostatnie ważne bardzo pytanie ! Rower x Caliber 7 rama rozmiar L koła 29 . Chcę kupić komplet tzn cały napęd SRAM SX EAGLE 12 -SPEED I tu ma problem bo są oznaczone 34T i 32T Dolny wspornik nie wiem jaki czy SRAM BSA czy SRAM BB92 czy może BB30 ? I długość ramienia korby 175mm /170mm Przesunięcie 3MM czy 6mm ? ? Chodzi mi przede wszystkim żeby był kompatybilny z moim w/w rowerze chodzi o montaż w tej ramię . proszę o pomoc Dziękuję Z tego co wiem to pod 12 rzędów już trzeba więcej zmienić. Kaseta 12 nie pasuje na ten bębenek. W sumie to nie wiem, bo to za droga grupa dla mnie. Na pewno @Accent_Szaj zaraz coś doradzi. Moja wiedza kończy się z zasobnością portfela. Pozdro
mr.high Opublikowano 7 Marca 2021 Autor Opublikowano 7 Marca 2021 Dziękuję serdecznie za korespondencje P.S może ktoś inny pomoże za co dzięki z góry.
Accent_Szaj Opublikowano 7 Marca 2021 Opublikowano 7 Marca 2021 4 godziny temu, mr.high napisał: SRAM SX EAGLE 12 -SPEED Wybij sobie z głowy ten napęd. Nie idzie tego dobrze ustawić. Już lepiej kup NX, tam też masz kasety na bębenek Shimano. Dokonujesz manetke i przerzutke i masz 12s
mr.high Opublikowano 7 Marca 2021 Autor Opublikowano 7 Marca 2021 55 minut temu, Accent_Szaj napisał: Wybij sobie z głowy ten napęd. Nie idzie tego dobrze ustawić. Już lepiej kup NX, tam też masz kasety na bębenek Shimano. Dokonujesz manetke i przerzutke i masz 12s Ok to po proszę wszystko o NX dane techniczne ponieważ chcę zamówić jako komplet tylko tyle że potrzebuje wszystkie parametry techniczne do mojego trek X Caliber 7 - (kompatybilne z ramą moja L koła 29) proszę o parametry tego całego napędu dzięki 8 minut temu, mr.high napisał: Ok to po proszę wszystko o NX dane techniczne ponieważ chcę zamówić jako komplet tylko tyle że potrzebuje wszystkie parametry techniczne do mojego trek X Caliber 7 - (kompatybilne z ramą moja L koła 29) proszę o parametry tego całego napędu dzięki P.S. a czy to pasować będzie do mojego Trek-a załączam foty ;
Accent_Szaj Opublikowano 7 Marca 2021 Opublikowano 7 Marca 2021 @mr.highTy chcesz sam to zmieniać? Napisz do Rowerplus.pl lub Biostern.abstore.pl i zapytaj o cenę Kasety 11-50 przerzutki, która ją ogarnie(np. M6100) i manetkę. Musisz jeszcze kupić korbę 1x Tak z drugiej strony. To po kiego grzyba tak kombinujesz? Nie lepiej sprzedać ten rower dołożyć tą kasę i kupić gotową maszynę? Ps. Jak chcesz popytać o rozbudowę, to załóż nowy wątek, typu "Upgrade Trek X Caliber 7" więcej osób wejdzie.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się