Skocz do zawartości

Patent na uniwersalny uchwyt rowerowy.


Tuptam

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem do tej pory kilka uchwytów rowerowych ale żaden nie był doskonały dlatego postanowiłem zrobić "swojaka" który spełni moje oczekiwania:

1 - Błyskawiczne zakładanie i ściąganie.

2 - Możliwość bezpośredniego dotyku ekranu bez żadnych okien z tworzywa pcv lub innych wynalazków.

3 - Żadnych zamykanych etui które nagrzewają telefon i upośledzają jego działanie.

4- Szybkie zdjęcie telefonu z uchwytu z możliwością natychmiastowego zrobienia zdjęcia.

5 - Pewnie trzymający uchwyt z opcją regulowania kąta nachylenia.

Takie rzeczy tylko w erze lub gdy kupimy sobie uchwyt z deca: https://www.decathlon.pl/uchwyt-do-smartfona-900-id_8377752.html upierdzielimy podstawkę trzymającą etui, a następnie przykleimy ją do DEDYKOWANEGO etui naszego telefonu. Tym sposobem mamy w pełni kompatybilny uchwyt rowerowy do naszego telefonu który możemy w ułamku sekundy wypiąć, zrobić zdjęcie, nawigować i wszystkie inne podpunkty które wymieniłem wcześniej.

Do połączenia mojego silikonowego etui z podstawką użyłem uniwersalnego kleju pattex. Nie wygląda super estetycznie, ale kto patrzy pod kierownicę? Wbrew pozorom i dla wszystkich niedowiarków ciężko to oderwać i trzyma naprawdę mega solidnie. Kilka tygodni jeżdżę na tym patencie po górach i zwykłych drogach, telefon trzymie jak diabli. Polecam każdemu spróbować :)

Test w terenie:

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg
  • Pomógł 3
Odnośnik do komentarza

Bynajmniej to zaprzeczenie, więc powinno być przynajmniej ;-)

Co do uchwytu to tutaj ciekawy patent, sam nie testowałem, bo mam mostek ustawiony na + i mi to nie podejdzie do mojej przełajki ;-)
Najnowszy Rower Komputer Kod Tabeli Poduszki pierścień Góra Kolarstwo dla GARMIN Edge Rowerów droga Rowerowa computer support
http://s.aliexpress.com/e6zIZna6
(from AliExpress Android)

Odnośnik do komentarza

Ja korzystam z czegoś takiego 

59bf712b3734c_Uchwyt1.thumb.jpg.0b5cb1d5ec9478939af53b9a581d8241.jpg

59bf7132a5f57_Uchwyt2.thumb.jpg.b44f496b4d7a67199911abd8ce972bc3.jpg

Zakupione na znanym portalu :D telefon trzyma całkiem dobrze (trzeba tylko dobrze zapiąć telefon) Ja dodatkowo stosuję usztywnienie w postaci paska. Całość trzyma się solidnie i nawet na dużych nierównościach nic się nie przestawia i nie odpada. Koszt uchwytu 14 zł.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...