Skocz do zawartości

Tanie opony na single


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, poszukuję  w miarę tanich (do 100zł) opon na single , aktualnie mam Schwalbe rapid rob 2.25 i mam wrażenie, że mają słabą przyczepność.

Zastanawiałem się nad Schwalbe nobby nic zwijane 27.5 x 2.3 ale nie wiem czy obie brać takie same czy dwie różne.

Odnośnik do komentarza

Ja mam na przednim kole mountain king II a z tyłu x-king, obie z drutem, tanie, całkiem spoko chociaż tył lekko się zapycha błotem. Jezdzilem na rapid robie i zmienilem na wyzej wymieniony set :) 

Odnośnik do komentarza
Dnia 19.07.2017 o 09:40, Eisteufel napisał:

 a z tyłu x-king, obie z drutem, tanie, całkiem spoko chociaż tył lekko się zapycha błotem.

A co lepiej by się spisało od x-kinga? Może założyć na przód i tył mountain kinga?

Odnośnik do komentarza
Przed chwilą, w0jta5 napisał:

A co lepiej by się spisało od x-kinga? Może założyć na przód i tył mountain kinga?

Myślę, że tak. Sprawdź czy nie wejdzie Ci rozmiar 2.4 bo 2.2 jest trochę wąski

Odnośnik do komentarza

Używam nobby nic performance w drucie. Pod górę idą jak dzik, na zjazdach trochę gorzej, jak jest taka idealna gleba (nie za sucha nie za mokra) to fajnie nawet trzymają, ale jak już trochę przeschnie ziemia to nic nie trzymają a w błotku jeździ się jak na pontonie, niby trzyma ale bujasz sie od lewej do prawej strony ścieżki. Ostatnio na tych oponach, na mokrym asfalcie przy małej prędkości wywinąłem takiego orła, że mam teraz uszkodzony bark...
Generalnie opona raczej do pobujania się po lesie dla rozrywki a nie do jakiegoś napierdzielania (no chyba, że ostro katujesz podjazdy).
A i jeszcze jedno, mają miękką ściankę boczną więc łapią snakey jak opętane na niskim ciśnieniu.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rurek5000 napisał:

A co powiecie na Trail king'a 2.4 na przód a Mountain king'a 2.2 na tyl? Tylko nie wiem czy drut czy zwijana i czy to 2.4 mi wejdzie z przodu :/

A na czym jeździsz? 

Odnośnik do komentarza

Czy coś się zmieniło do tego czasu? Pojawił się jakiś budżetowy zawodnik godny uwagi czy nadal najlepszym wyborem będzie Mountain King II ?

Nobby Nic? Rocket Ron?

Potrzebuje 26x2.1~2.2’’

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.05.2018 o 22:05, w0jta5 napisał:

Czy coś się zmieniło do tego czasu? Pojawił się jakiś budżetowy zawodnik godny uwagi czy nadal najlepszym wyborem będzie Mountain King II ?

Nobby Nic? Rocket Ron?

Potrzebuje 26x2.1~2.2’’

 

Na Nobby Nic masz moją odpowiedź wyżej czyli tą: 
 

 

W dniu 21.07.2017 o 13:06, Zalas napisał:

Używam nobby nic performance w drucie. Pod górę idą jak dzik, na zjazdach trochę gorzej, jak jest taka idealna gleba (nie za sucha nie za mokra) to fajnie nawet trzymają, ale jak już trochę przeschnie ziemia to nic nie trzymają a w błotku jeździ się jak na pontonie, niby trzyma ale bujasz sie od lewej do prawej strony ścieżki. Ostatnio na tych oponach, na mokrym asfalcie przy małej prędkości wywinąłem takiego orła, że mam teraz uszkodzony bark...
Generalnie opona raczej do pobujania się po lesie dla rozrywki a nie do jakiegoś napierdzielania (no chyba, że ostro katujesz podjazdy).
A i jeszcze jedno, mają miękką ściankę boczną więc łapią snakey jak opętane na niskim ciśnieniu.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.05.2018 o 01:06, Zalas napisał:

Na Nobby Nic masz moją odpowiedź wyżej czyli tą: 

Zapoznałem się już wcześniej z Twoim wpisem i jak najbardziej biorę go pod uwagę. Z tym, że już prawie rok minął od wpisu i dopytuję, czy coś nie zmieniło się na rynku. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...