Vento 4 2019- wymiana widelca

Rekomendowane odpowiedzi

lancernik

Cześć, 13 dni cieszyłem się vento 4 po czym wjechał we mnie samochód. Zniszczeniu uległ przedni widelec, producent nie sprzedaje samych widelców :/ Podali mi na szczęście więcej danych co do widelca.

"W Vento 4.0 2019 mamy rurę taperowaną (zwężaną) 1 1/8 ” na górze i 1 1/2 ” na dole. Najlepszy będzie widelec o wyprzedzeniu 43mm i długości od środka osi do dolnej bieżni sterów wynoszącej 367mm. Takie parametry ma oryginalny widelec i byłyby one optymalne, ale nie jest to warunek konieczny."

Pytanie, jaki widelec kupić? Nie potrafię sam znaleźć widelca o podobnych parametrach. 

Przewiduję dwie wersję, na razie kupno jak najtańszego, byle pasował i czekanie na oryginalny używany lub
od razu zakup karbonowego w innym kolorze, ale raczej preferuję wersję pierwszą 

Opcja trzecia to naprawa, ale trochę się boję tego rozwiązania 

Edytowane przez lancernik
Odnośnik do odpowiedzi

Zakładam że jak piszesz że wjechał w Ciebie samochód to jest jego wina. Jak dla mnie jeżeli element nie jest dostępny i nie jesteś w stanie doprowadzić uszkodzonego przedmiotu do stany oryginalnego to raczej powinni uznać szkodę całkowitą albo pokryć koszt całego framesetu.

Odnośnik do odpowiedzi