Quaserrent Opublikowano 14 Września 2020 Opublikowano 14 Września 2020 Witam wszystkich, mam problem dotyczący dopasowania się do roweru. Posiadam Krossa Level 8.0 z 2019r. rozmiar ramy 22 cale, rozmiar koła 29". Kupiłem go po dopasowaniu ze względu na wzrost, sądziłem że biorąc największy możliwy rower będzie on idealny pode mnie ale niestety tak nie jest. Mam ~202cm wzrostu tak mniej więcej, dawno się nie mierzyłem ale sądze ze sie nie zmieniło na + w każdym razie mam wrażenie że siedzę zbyt blisko kierownicy, podczas jazdy mam wrażenie jakby tyłek chciał się odsunąć do tyłu albo kierownica do przodu. Co na to zaradzić? Kupić sztycę z ujemnym offsetem? Czy może dłuższy regulowany mostek? Mam ogromny dylemat, nie chce go sprzedawać, wolałbym uratować sytuację W kwestii przekroku muszę dokładnie zmierzyć ale taka próba na szybko w pracy, nie do końca prawidłowa wskazała mi wynik 95 cm ale to musze dokładnie sprawdzić*
elmapeto Opublikowano 15 Września 2020 Opublikowano 15 Września 2020 Zmiana mostka może pomóc. Zamontuj dłuższy, nie koniecznie regulowany.
Quaserrent Opublikowano 15 Września 2020 Autor Opublikowano 15 Września 2020 Kierownica powinna zakryć oś przedniego koła przy prawidłowym ustawieniu siodełka z tego co gdzieś tu ktoś pisał, u mnie pokrywa i niby pozycja jest prawidłowa, ale tak czy siak chyba kupie dłuższy mostek i zobaczę co to da..
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się