Skocz do zawartości

Opinia na temat amortyzatora


bartekbob7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam amortyzatora przedniego, do ramy dartmoor hornet 2020, proszę o opinię na temat widelca:

https://allegro.pl/oferta/amortyzator-fox-float-34-boost-27-5-enduro-hit-8534702456?utm_source=notification&utm_medium=PLobserved_add_coins&utm_campaign=34608878-085b-4b8f-a59f-ba22e4dd2e7f

czy warto? czy nie jest to podróbka?

Odnośnik do komentarza

To jest bardzo wiotki amortyzator. IMHO nie nadaje się do ramy gdzie dedykowany skok to 150-160mm. Poza tym podróbka to raczej nie jest. To OEM więc może różnic się od spec retailowej. Pod koło 27 zdarzają się okazję bo producenci porzucają ten rozmiar i oczyszczają magazyny.

Odnośnik do komentarza

RS 35 to praktycznie to samo co Yari czy Revelation. Niczym to się nie różni. Do enduro właśnie wspombiane RSy +Pike, Lyric, Fox 36 performance i wyższe.

 

Edytowane przez vdcmike
Odnośnik do komentarza

Jeżdżę na RS 35 Gold i polecam. Przedtem miałem Foxa 36, ale wersja rhythm (te na pierwszy montaż w fabrycznych rowerach)... No i tak powiem, może oczekiwałem więcej, ale szału nie było, po prostu dobry amortyzator i jakoś cztery litery na swoim miejscu, a cenę sobie wołają... Do tego zwróć uwagę na części zamienne i koszta serwisu... Do RS jest tego multum, a do Foxa to już nie tak kolorowo. 

Jak szukałem roweru to często słyszałem, że FOX się popsuł i to nie jest to co było kiedyś. Nie zgadzałem się z tym (przez pryzmat tego jak kiedyś miałem foxy i byłem mega zadowolony), tak teraz się z tym zgadzam. 

Edytowane przez Rokoszoko
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...