Triban rc 520 pytanie do użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

mokrii

jakiej grubosci maksymalnie mozna oponki założyć ? 

dzieki za odpowiedź  :)

Odnośnik do odpowiedzi
mareq

Musisz poszukać trochę. Jest sporo tematów związanych z tym rowerem. Na pewno da się włożyć 36mm a czy więcej to mi ciężko powiedzieć. O jakiś 40-tkach na pewno można zapomnieć. Najwęższe miejsce masz z tyłu przy suporcie i to ono głównie ogranicza rozmiar.

Odnośnik do odpowiedzi
Kruup
2 godziny temu, mokrii napisał:

jakiej grubosci maksymalnie mozna oponki założyć ? 

dzieki za odpowiedź  :)

Ja mam 38 i wiecej nie wejdzie.

Odnośnik do odpowiedzi
mokrii
Dzięki bardzo ;)

wysłane z roweru pędzącego po lesie ;)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
mokrii
A jeszcze możesz napisać jaką masz oponkę i wrzucić zdjęcie jakieś ? ;] thx4moutajns

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Na tych oponach zrobione gdzieś z tysiąc km. 
W błocie - nie da rady. O ile widelec się ładnie "czyści" to z tyłu jest problem. Wbiłem się w błoto gdzie trzeba było prowadzić rower i błoto się tam tak zbierało, że zakryło cała przerzutkę na ramie (mowa o przedniej przerzutce....).
Na asfalt, szuter, leśne drogi i drobny piach - warunek to dobrze ubity teren pod nim - są spoko i mogę polecić.

Suche warunki jak najbardziej, w deszczu jechałem jeden jedyny raz, w górach, prędkości nie były duże bo akurat cała trasa prowadziła pod górę. Opona prowadziła jak po suchym i nawet spoko wodę odprowadzała.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
Na tych oponach zrobione gdzieś z tysiąc km. 
W błocie - nie da rady. O ile widelec się ładnie "czyści" to z tyłu jest problem. Wbiłem się w błoto gdzie trzeba było prowadzić rower i błoto się tam tak zbierało, że zakryło cała przerzutkę na ramie (mowa o przedniej przerzutce....).
Na asfalt, szuter, leśne drogi i drobny piach - warunek to dobrze ubity teren pod nim - są spoko i mogę polecić.
Suche warunki jak najbardziej, w deszczu jechałem jeden jedyny raz, w górach, prędkości nie były duże bo akurat cała trasa prowadziła pod górę. Opona prowadziła jak po suchym i nawet spoko wodę odprowadzała.
A jeszcze jedno pytanie mam wink.png czy przy wymianie opon wymieniałeś też dentki ? Czy ta co jest da radę w 35mm :hmm:

To samo pytanie do kolegi@Kruup

wysłane z roweru pędzącego po lesie wink.png

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, mokrii napisał:

A jeszcze jedno pytanie mam wink.png czy przy wymianie opon wymieniałeś też dentki ? Czy ta co jest da radę w 35mm :hmm:

To samo pytanie do kolegi@Kruup

Szczerze powiem, że już nie pamiętam. Ale jeżdżę w rowerze enduro na dętkach do max 2.35, na oponach 2.6 i nie ma najmniejszego problemu. Wiec obstawiam, że tutaj też powinno dać rade.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Dentka przy 1.3 " zostaje ta sama :ok:

Ale chyba trzeba było wziąć szersze miejsca jeszcze mnóstwo zostało 41567d9a44c565fa7ce8033a5aafdae1.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Dentka przy 1.3 " zostaje ta sama :ok:

Ale chyba trzeba było wziąć szersze miejsca jeszcze mnóstwo zostało 41567d9a44c565fa7ce8033a5aafdae1.jpg

No i trzeba było jednak szersze wziąć :bzik:

Nic to jak te schwalbe zajadę założę szersze :ok: 827b57a3b15cc93ee81e4e4cfb1db7de.jpgd3b3cb251c54a93341d20c995c184507.jpg519a4c26a6be35247c8f3ee983553652.jpg

Odnośnik do odpowiedzi