Skocz do zawartości

Pilot do GoPro

tomek398

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki!

Czy pilot umożliwia włączenie/wyłączenie kamery?

Czy działa funkcja 'quick capture' tzn. przyciśnięcie przycisku nagrywania włącza kamerę i jednocześnie uruchamia nagrywanie?

Edytowane przez tomek398

1. tak

2. U mnie działa w ten sposób (kamerka zgaszona) ze wystartować musisz przyciskiem z kamerki (ten czerwony na gorze) a jak zastopujesz nagrywanie pilotem to kamerka zatrzymuje się i gaśnie.

Potem znów start przyciskiem z kamerki (Włącza się i nagrywa).  W sumie  wolę tryb pierwszy + start z pilota.

• Pomógł 1

Ja nie będę miał dostępu do kamery w trakcie nagrywania,  dlatego przed zakupem pilota chcę się upewnić w szczegółach jak działa i czy spełni moje oczekiwania. 

Quick capture bardzo ułatwiłby mi życie, ale skoro da się kamerę włączyć zdalnie i za chwilę również zdalnie uruchomić nagrywanie to jest to jakieś rozwiązanie. Rozumiem że pilot informuje mnie kiedy kamera jest włączona i gotowa do nagrywania? Zależy mi przede wszystkim na możliwości zdalnego włączenia/wyłączenia kamery po to aby oszczędzać baterię. 

Edytowane przez tomek398
W dniu 26.06.2020 o 16:16, dfq napisał:

tak - jak pilot jest połączony z kamerką to pokazuje się taki trybik jak na fotce. Jak nagrywa to miga intensywna czerwona dioda w pilocie.

Czy masz jakiekolwiek problemy z włączaniem/wyłączaniem kamery przez pilota?